Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nietzsche55
Gerçek Ad 
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Rx 580 stoklara ne zaman gelir başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Madenciler için ekran kartları üretiliyor onlar piyasaya çıktığında diğer kartlar amacı dışında kullanılmaktan kurtulacaktır diye düşünüyorum tabii bu... Mesaja git »
Tek Çözüm Yazı Konsolla Geçirmek mi Kaldı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Amazonda rx 580 den eser yok. Freesync monitor aldık kalkıp da gtx almak istemiyorum bu gidişle onboard devam galiba... Mesaja git »
arkadaşım 3000TLye pc topladı ama korsan oyun indiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Türkiye'de oyunlar çok pahalıya satılıyor. Örneğin Rainbow Six TR'de 95 lira yurtdışında 20 euro. Yani bu durumda adam mecburen korsana yönelmek zorun... Mesaja git »
Ulkedeki Suriyelilerin bayramda ulkelerine gitmesi... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ÜMMETE NİFAK SOKMAYIN!!! SELAM VE DUA İLE...... Mesaja git »
Akım korumalı priz hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam akım korumalı prizimin modelini sorgulatıp baktım da üretici firma prizi dogrudan duvar prizine bağlayın diyor. Sizce ne yapmalıyım... Mesaja git »
Akım korumalı priz hakkında konusunu başlattı (5 gün önce)
Elimde 2 adet priz var biri akım korumalı ancak uzunlugu kısa oldugu icin normal prizimi duvardaki prize bağlayıp akım korumalıyı normal prize bağlıyo... Mesaja git »
Nvidia’nın sanal madencilik kartları göründü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bakan Müezzinoğlu: Özel eylem planları hazırlıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İstihdam dediği de çağrı merkezleri ha... Mesaja git »
Piyasada ekran kartı kalmamış. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Maalesef öyle. Ekran kartsız bir sistem ayarladım ben de ekran kartlarının piyasaya dusmesini bekliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.266