DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★
8 Kayıtlı Üye, 19 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
39.658
Cevap
438
Favori
1.015.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      9 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      aliylmz13

arkadaşlar güncellemden sonra gelen bildirimlerde telefon uzun titreme yerine çok kısa bir titreşim yapıyor. örneğin 2 kere titremesi gerektiği yerde bir kere titriyor ve belli belirsiz. bunu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      587 Mesaj

Note5 olması gerekenden 1 sene fazla en güncel Note serisi cihaz oldu, 1 sene fazla amiral gemiliği yaptı. Alması gerenden 1 tane daha fazla güncelleme alma ihtimali hiç yabana atılacak kadar değil, ki almazsa ben ve benim gibi düşünen birçok kullanıcısını kaybeder.

Night Rainkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1366 Mesaj
      Mevcut güncellemeyi düzgün stabil hale getirsinler de benim ana güncelleme beklentim yok açıkçası Her ana güncellemede sıkıntı yaşayacaksak işimiz var

• Android Beta Kullanıcısı
      667 Mesaj
      Güncellemeyi yükledim yükleyeli pil sorunum bitmedi. Pilin dengesizliğiyle başladı 1 dk içinde %20 inme gibi. Sonra pil kalibrasyonu yaptım kodla. Düzeldi derken farkettim ki pil şişmeye başlamış. Arka kapağı zorluyor kamera çıkıntısı kayboldu şuan. Telefonum ithalat garantili ama 20 gün telefonsuz kalamam mecburen samsung servisine vereceğim yarın. Pil değişimi için ne kadar ücret isterler bilgisi olan var mı? Kaç günde biter? Kısa bir iş 1 günde verirler diye düşünüyorum aslında.

Ve son olarak güncelleme yapan arkadaşlar şarjlarınızı her zaman yaptığınız prizden yapmaya özen gösterin. Powerbank, araba usb gibi şeylerden uzak durun en azından yeni bir güncelleme gelene kadar. Pil sorunu çok var durduk yere benimki gibi ölmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

The Wire | Westworld | Chuck | Better Call Saul | Da Vinci's Demons | Fargo | Game of Thrones | Shameless (US) | Sherlock | Suits | Supernatural | The Big Bang Theory | The Flash | The Walking Dead | True Detective | Dexter | Fringe | Hannibal | How I Met Your Mother | Prison Break | Rome | Spartacus | Friends | Breaking Bad | 12 Monkeys | Homeland | Lost | Sons of Anarchy | Person of Interest | Narcos | Mr. Robot | House of Cards | Stranger Things
    • Binbaşı
      1196 Mesaj

O zaten pasif hocam cokta bir uygulama yuklude degil 3 5 tane onlarda bilindik seyler

hidden trackkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
      3556 Mesaj
      Telefonu 2015 Kasım ayında aldım. Bugüne kadar ne wipe yaptım ne factory reset. Her güncellemeyi ilk yükledim diyebilirim.

Ne pilinde sıkıntı var ne de başka bir sorun.

Ortalama 2.5 ila 4.5 saat hatta 5 saat bile ekran süresi aldığım oluyor. Tamamen kullanıma, wi-fi ve hücre verisi baz istasyonuna yakınlık ile ilgili şarj sürelerimin değişimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lecher -- 28 Mart 2017; 8:20:14 >

★ MSI H110M PRO-VD ★ Intel i5 6500 (Deep Cool Gammaxx S40) ★ Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz ★
      ★ Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit ★
      ★ Samsung 750 EVO 120GB ★ Sandisk Ultra II 240GB ★ WD Blue 1TB ★
      ★ Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) ★ High Power Element Bronze II 600W 80+ ★
      ★ ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD ★ CMSTORM Devastator ★ Snopy Rampage SN-R2 ★
      ★ Windows 10 Enterprise LTSB x64 ★
    • Binbaşı
      1614 Mesaj
      Pilden şikayetçi olan da var memnun olan da, ben memnunum ekran görüntüsü atamıyorum fakat

1g 6s 50dk hiç şarj etmeden kullanmışlığım var, 4saat 20dakika ekran kullanımı dahil, wifi ya da 4,5g sürekli açıktı. Uyurken maks tasarrufa aldım.

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      Güncellemeden sonra bazı sitelerde güvenlik kodu yazma bölümünde klavye çalışmıyor bu sıkıntıyı yaşayan var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes5441 -- 28 Mart 2017; 10:16:14 >

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      Buda ayrı bir sorun s pen çıkarıp taktıktan sonra saçmalıyor klavye kalem takılı olmasın rağmen karışıyor biraz sorunlu bir güncelleme oldu bu 7.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes5441 -- 28 Mart 2017; 10:21:59 >

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      Arkadaşlar 4.5g de en az şarj yiyen operatör hangisi? Vodafone çok şarj yiyor diyorlar, bilmiyorum avea mi turkcell mi?

• Teğmen
      248 Mesaj
      Arkadaslar alarmın yanındakı yuvarlak ıcınde artı olan ısaret neyı ıfade edıyor veya nerden kapnıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyrus34 -- 28 Mart 2017; 11:4:4 >

• Çavuş
      89 Mesaj

Aynı durumdayım bende. Bildirim geldiğinde çok küçük bi titreşim oluyor onu anlamıyorsun bile. Bildirim sesi bazen çıkıyor bazen çıkmıyor...

favbekcisikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1629 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: erhanyavuz

Aynı durumdayım bende. Bildirim geldiğinde çok küçük bi titreşim oluyor onu anlamıyorsun bile. Bildirim sesi bazen çıkıyor bazen çıkmıyor...

özellikle whatsapta yeni mesaj geldiğinde bazen ses duyuluyor, bazen duyulmuyor. yazılımın elden geçirilmesi şart. tamam güzel olmuş ama inceden bir elden geçmesi lazım.

1290 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

Alıntıları Göster

özellikle whatsapta yeni mesaj geldiğinde bazen ses duyuluyor, bazen duyulmuyor. yazılımın elden geçirilmesi şart. tamam güzel olmuş ama inceden bir elden geçmesi lazım.

Aynı sorun bende de var dostum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      1290 Mesaj
      Eeee bu Andorid 8 ne zaman gelecek?? (Yavaş yavaş girelim konuya dimi ama)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Binbaşı
      1000 Mesaj

Bize verilmez android O

GeoMatrixkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe
      3556 Mesaj

Antalya'da yaşıyorum. Vodafone kullanıyorum.
      Geçen günübirlik İstanbul'da idim.
      Full 4.5g açık 1 gün 3 saat filan dayandı pilim.
      Antalya'da yeri geliyor 15-16 saatte pil tükenebiliyor.

Baz istasyonlarının etkisi olduğunu düşünüyorum.

Tfacekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

★ MSI H110M PRO-VD ★ Intel i5 6500 (Deep Cool Gammaxx S40) ★ Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz ★
      ★ Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit ★
      ★ Samsung 750 EVO 120GB ★ Sandisk Ultra II 240GB ★ WD Blue 1TB ★
      ★ Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) ★ High Power Element Bronze II 600W 80+ ★
      ★ ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD ★ CMSTORM Devastator ★ Snopy Rampage SN-R2 ★
      ★ Windows 10 Enterprise LTSB x64 ★
    • Binbaşı
      1366 Mesaj

Yurtiçine 6.0.1deyken de yazılmıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      enes5441kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      Güncellemeden sonra wifi sorunu yaşayan oldu mu ? . (bağlanıyorum belli bir süre sonra ne zaman olacağı belli olmuyor wifi simgesinin üstünde ünlem işareti çıkıyor ve net gidiyor,daha da bağlanmıyor belli bir zaman sonra bağlanıyor neye göre anlamadım ) işteki modem de de böyle evdekinde de aynı .

YARDIM BEKLİYORUM . teşekkürler .

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.