Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ecel-
Gerçek AdEmre
Doğum Tarihi19 Şubat ****
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ÇEŞİT ÇEŞİT KİTAPLAR SATILIK konusunu başlattı (6 ay önce)
İstanbul içerisinde elden teslim olabilir. Unutulmuş Diyarlar: Drizzt Efsanesi; 1-) Anayurt 2-) Sürgün 3-) Göç Buzyeli Vadisi Üç... Mesaja git »
sahaflık kitaplar 1000 lerce 20000 kadar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
liste... Mesaja git »
İstanbul fantastik kitap nerde bulurum? konusunu başlattı (bir yıl önce)
Yayınevi kapandığı için bayağı zor bulman. İnternetteki fiyatlar uçuk, İstanbul'da da bulabilme ihtimalin en yüksek olan yer akmar pasajı maalesef... Mesaja git »
DARK SOULS:Prepare to Die Edition "TÜRKÇE ÇEVİRİ ÇALIŞMASI" başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sizin gibi insanların olması çok iyi bir şey, hiç bir kar amacı gütmeden insanlar için çabalıyorsunuz. Ellerinize sağlık kolay gelsin :)... Mesaja git »
Ados (Adem Oslu) Sırrım Kitabını arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
d&rda bulunmuyor mu ? olması gerek.... Mesaja git »
Efsaneler Üçlemesi – İkizlerin Zamanı – İkizlerin Savaşı – İkizlerin Sınavı Drizzt Efsanesi 4-5-6'yı almayı düşünüyorum elinde olan vars... Mesaja git »
Satılık Oyun Kasası başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Satılık Oyun Kasası konusunu başlattı (2 yıl önce)
Ev kirası yüzünden bilgisayarımı satıyorum. Yeni nesil ekran kartı ile tüm oyunları en yüksek grafiklerde kasmadan oynayabiliyorum. En son GTA 5&... Mesaja git »
Elimden çıkarmak istediğim kitaplar; konusunu başlattı (2 yıl önce)
Elimden çıkarmak istediğim bir grup kitap; http://i.hizliresim.com/j54RzL.jpg http://i.hizliresim.com/7koZ2N.jpg İstanbul içi elden teslim... Mesaja git »
Bu sistem iş görür mü ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İlgilenenler için öncelikle teşekkür ederim. 500-600 TL civarı bir bütçem var gittigidiyorda gördüm iyi gibi geldi ancak bir bilene danışmak istedim h... Mesaja git »
Arkadaşları

By_Coder
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125