Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dermani06
Gerçek Adbaris dermani
KonumAydın,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Joker de 150 TL ye 50paracık+30tlBonus.. Sağlam Kombo başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Banada bonus flaş ta 30 geldi diye hatırlıyorum ama şimdi bakıyorum katılım gözükmüyor ayrıca mağazada geçerli yazıyor. Bi üçkağıda mı geldik. Sizde... Mesaja git »
Kaz Dağlarından Doğal Tereyağ 2kg Ücretsiz Kargo 57₺ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tartışacağız diye hiç kimse yazmamış hayret Ben yazayım bari ÇÖP Fiyat sıcak değil.Bu f... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunu 2 adet alarak denemek yanlış olur.Notmal TBG lerde herhangi bir bir alana bir bedavalı ürün aldığımızda tekinin fiyatını dahil edip TBG vermiyor... Mesaja git »
Joker de 150 TL ye 50paracık+30tlBonus.. Sağlam Kombo başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Haber veren arkadaşa teşekkürler. joker bonus + çiçek bonus + hediye çeki +hopi + avantajixle komboladık. Jokerde x2 yapılabilir mesajı da geldi Ed... Mesaja git »
💟💟💟 hepsiburada 21 mart indirimleri [[ ANA KONU ]] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gümrük sınırı 30 $ a düşmedi mi... Mesaja git »
Bebek Ürünlerinde İndirim (Bez,Mama,Oyuncak v.s v.s) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Islak mendillerde 1 alana 1 bedava carrefour da... Mesaja git »
BONUS ÇİÇEK GİBİ BAHAR KAMPANYASI 60TL BONUS başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Trendyol bonus kartta sektör olarak ne geçiyor bilginiz var mı.Eski ekstreye baktım sektör yazmıyor ama program dışı harcamalarda geçiyor... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
süte 13 e 5 var diğer ikisi sizinki ile birebir aynı.İlgi alanlarımda et olmasına rağmen şimdiye kadar hiç et tbg verilmedi.... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Trendyol bonus kartta sektör olarak ne geçiyor bilginiz var mı.Eski ekstreye baktım sektör yazmıyor ama program dışı harcamalarda geçiyor... Mesaja git »
Evlenmeyi Düşünenler 200 TL Paraf Parayı Kaçırmasın başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kullanamazsın maalesef yine zen pırlantada geçerliymiş.Zen pırlantada 200 lük birşey bulamayacağına göre yine masrafa girmiş olacaksın. Çöpün önde gi... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Javier
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: turna.com
Alıcı: AnimaL.
Tarih: 12 Haziran 2016; 1:28:46
Yorum
Teşekkürler..
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum PNR 7,5 tl
Alıcı: mkaydi
Tarih: 8 Mayıs 2016; 15:47:28
Yorum
Genel Puan

Ürün: referans ilandır
Alıcı: superhead
Tarih: 8 Şubat 2016; 20:01:36
Yorum
Genel Puan

Alıcı: paradoks01
Tarih: 2 Şubat 2016; 0:27:28
Yorum
sorunsuz alışveriş. teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: N3F3RTARI
Tarih: 1 Şubat 2016; 18:03:30
Yorum
Alışveriş sorunsuz gerçekleşti, ödemeyi hemen yaptı teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: burak6721
Tarih: 1 Şubat 2016; 18:01:49
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: n11 1000/100 350/50 satılık
Alıcı: sensitive5187
Tarih: 29 Ocak 2016; 20:12:32
Yorum
Hızlı bir şekilde alışverişi gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ediyorum.
İmza
Skoda Roomster 1.4 tdi (80hp)LG G3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.091