DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
23.934
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      188 Mesaj
      20 Aralık 2009 22:45:41 Konu Sahibi
      evet arkadaşlar başlıktaki gibi TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum. bunu nasıl öğrenebilirim biran evvel bu illetten kurtulup quicknete geçicem

|
      |

Jazz Bass
    • Emekli Yönetici
      8746 Mesaj
      20 Aralık 2009 23:27:29
      Taahhütname imzaladınız mı? İmzaladıysanız ne zaman ve ne kadarlık imzaladınız? İmzalamadıysaynız direk iptal edebilirsiniz. Bilgileri hatırlamıyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.
      |
      |

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Teğmen
      188 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:17:26 Konu Sahibi
      Şimdi şöyle normalde benim 2 yılı doldurdu fakat ben geçen ay 8 mbit 15 gb kotalı pakete geçiş yaptım
      |
      |

Jazz Bass
    • Binbaşı
      1473 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:37:35
      quote:

Orijinalden alıntı: TerryMore

Şimdi şöyle normalde benim 2 yılı doldurdu fakat ben geçen ay 8 mbit 15 gb kotalı pakete geçiş yaptım

Hocam imza kural dışı galiba uyarı atmasınlar
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8746 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:48:01
      quote:

Orijinalden alıntı: TerryMore

Yani 8Mbit NetLimitsiz tarifesini geçtiğiniz zaman sözleşmeniz yoktu değil mi?
      |
      |

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.