Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
QuexSeeL
Gerçek AdUğur UZUNER
Doğum Tarihi5 Ocak 1985
KonumGiresun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ve Beklenen oldu; Araç Kamerası Zorunlu Oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Araç kamerası olayını destekliyorum kaza sonunda kim ne kadar hatalı 1. dereceden delil her araçta olması gerekir. Fakat tutup farklı noktalara gidebi... Mesaja git »
MS edge ile hiç bir sorun olmadan işlemleri tamamlamıştım, edge yi denemediyseniz bir de onunla deneyin derim. ... Mesaja git »
Yönetimden Bruma'ya Para Cezası! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
http://www.gsgazete.com/futbol/levent-nazifoglu-bruma-yi-kazanacagiz-h18797.html Bruma benim oğlum gibi canım ciğerim hocanın kararının arkasıydayı... Mesaja git »
Turkcell ve Yandex'ten yerli arama motoru: Yaani başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yaani ne lan yazarken bile telefon iki kere düzeltti bu bir de e posta adresi yapın ayneen diye tam olun. [sm=bansign.gif]... Mesaja git »
Duyuru 22.10.2016 tarih ve 29865 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının 10. maddesinin 3. bendine göre iki yükseköğretim programında okuyanlardan en son ... Mesaja git »
Tudor'la Bruma arasinda neler yasandi? (Bein Sports) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Haberde dayanak olarak hiç bir kaynak yok, sadece teyit ettik deniliyor kimden belirsiz. Bruma konusunda kadroyu ben hazırladım Bruma benim kararım di... Mesaja git »
Aziz Yıldırım ile şampiyon olunca başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Fark ettiğim bir husus futbol gibi motivasyon ve fizikin ana etken olduğu sporlarda biri için VEFA argümanları dolanmaya başlıyorsa o kişi bitmiş okey... Mesaja git »
TUDOR'UN HAVASINI YERİM başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Büyüka nın haberi dediğim QTM haberlerinden farkı biz teyit ettik diyor ama kaynak vermiyor Tudor dan Brumadan Yönetimden kimden belli değil havada ka... Mesaja git »
TUDOR'UN HAVASINI YERİM başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bruma olayı abartılmadı. Tudora ne yapıyon la sen diye soran olmadı sadece. Brumayı takımın atar damarını kesiyor sebep?! Maç sonunda açıklayacağım... Mesaja git »
".tr" uzantılı alan adlarını artık dileyen herkes alabilecek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Direkt olarak uzantıyı ekleyebiliyor muyuz? Örn. www.quexseel.tr yok olmuyorsa bizim ülke uzantısı ne zaman olacak? .de .ru vb.... Mesaja git »
Arkadaşları

Stephie

sertacaygun

LorneMalvo

LivingDeads69

LvntCsr

Burhan_GS_911
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Hakkında
## Her İsteyenin Her İstediği, Her İstediğinde Olmaz ! ##

QTM

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.309