Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
engnavci
Gerçek AdEngin Avci
Doğum Tarihi24 Ağustos 1991
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın Chat için ileri ki zamanda inşallah bekleriz Psn id neydi sizin... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Malesef silahların özelliği bu ufak farklılıklarla bazı silahlarda azalma olabiliyor diğer tüfek modellerine de bakın derim ??... Mesaja git »
Aramıza hoşgeldiniz sesli chatlere de katılarak keyfinize keyif katacağınızı düşünüyorum ... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Sınıfın Silahlar modelini açın kullandığınız silahın üzerine gelip yanılmıyorsam üçgen tuşuna basarak oradan aradığınız işaretleri değiştirerek yapab... Mesaja git »
Şerif abime katılıyorum takım dengelerini sağlamak lazım burada herkes kim nasıl oynuyor az çok biliyor yapacağımız tek şey bir tuşla takım değiştirm... Mesaja git »
Ali kardeşim sağolsun bu konuda bana destek verdi şimdi çok iyi olmasam da hekim dışında tüm sınıfları rahat oynayabiliyorum bu husus da en önemlisi... Mesaja git »
Ali'ye katılıyorum ilk görevimiz sızmak bizim ... Mesaja git »
Bu da benden gelsin [DHTUBE=https://youtu.be/Ic4M-9pBIYk]... Mesaja git »
Eline sağlık Yasin abi premium sahibi olmayan arkadaşlarımız,abilerimiz imkanlar el verdiği sürece almalarını aramıza katılmalarını bekliyoruz bu güz... Mesaja git »
ben oyuna sonradan dahil oldum lag sorunu yaşamadım.Evet abi dün takımlar dengesizdi en iyi oynayan arkadaşlar bir takım da toplanmıştı.Bu tarz durum... Mesaja git »
Arkadaşları

reeguu

EliteMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
BF1 server : KODAMANLAR (TR)

Psn: engnavc
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
2.215