Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muratsss
Gerçek AdMurat Pazarcık
Doğum Tarihi30 Haziran ****
MeslekSeramik Tasarım
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hi-Level 240GB SSD 250TL ***SATILMIŞTIR*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
2016 28 Mart Faturalıdır,kasım ve mayıs arası askerdeydim fazla kullanılmamıştır.Pc'yi komple dağıttığım içinde satılıktır. Fiyat : 250 TL SATILM... Mesaja git »
[SATILIK] ASUS GeForce GTX1060 STRIX 6GB OC Model başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Yurtdışı dil okulu için tüm bilgisayarımı satışa çıkarmıştım.Ekran kartı dışındaki tüm parçalar satıldı. - ASUS GeForce GTX1060 STRIX 6GB OC modeld... Mesaja git »
\\\ SATILIK intel i5 3570K /// başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
@HuRGeNeR@L satıldı hocam ilana fotoğraf eklediğimde fiyat silindi sanırım... Mesaja git »
işlemci fiyatı nedir? ayrı satıyor musunuz?... Mesaja git »
\\\ SATILIK intel i5 3570K /// konusunu başlattı (3 ay önce)
Sorunsuz ve temizdir. Bursa içi elden diğer illere anlaşmalı kargoyla %50 indirimli gönderilir.http://img.donanimhaber.com/upfiles/103624/b1828a04-a6b... Mesaja git »
Tertemiz alındığı günden beri sadece 2-3 defa çıkartılıp denendi. Eksen bilgisayardan alındı. Hiçbir sorunu yok zaten dediğim gibi doğru düzgün kull... Mesaja git »
\\\ SATILIK intel i5 3570K /// konusunu başlattı (3 ay önce)
Sorunsuz ve temizdir. Bursa içi elden diğer illere anlaşmalı kargoyla %50 indirimli gönderilir.[size=2][b][color=red]Sistem Notu : Bu ilan ikinci... Mesaja git »
Gigabyte GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6GB GDDR5 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
3 ay kadar önce Amazon'dan alındı. Kutusu, kutu içeriği, faturası vs. Mevcut. Herhangü bir kozmetik sorunu ya da arızası yok. Fiyat 900 TL. Pazarlıksı... Mesaja git »
Satılık i5 2500K - Ankara başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
İşlemci yaklaşık 6 yıllık. Genelde 4GHZ'de hava soğutma ile kullandım. Hiç sorun yaşamadım. İlk kullanıcısıyım, 1.5v RAM'ler ile, çok temiz kullandım.... Mesaja git »
ZOTAC GTX 960 AMP! 4GB + BACKPLATE başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok hızlı satılmış yetişemedik... Mesaja git »
Arkadaşları

Sworn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
bitmeden bitmez!
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC
Steam
murtsss
Notebook
HP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.313