DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
HAtay kırıkhan myo okuyan varmı nasıldır ?
44
Cevap
0
Favori
9.439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> HAtay kırıkhan myo okuyan varmı nasıldır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      338 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:33:25 Konu Sahibi
      Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan MYO okuyan varmı arkadaşlar şehir nasıldır,okul nasıldır vs vs.

|
      |

• Er
      6 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:39:00
      Hangi bölüm hocam ben orda yaşıyorumBende kırıkhan myo internet ve ağ teknolojileri İ.ö. tuttu. Ucuz şehir ya yardımcı olurum her şekilde elimden geldiği kadar.
      |
      |

E2servers İnternet Çözümleri
    • Yüzbaşı
      423 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:44:02
      Hataylıyım. Antakyadan. Kırıkhan ilçe olarak küçük güzel bi yerdir.MYO konusunda pek bilgim yok.arkadaşın dediği gibi ucuz. konuşma şivesi biraz kaba :D kürtler gibi k'yi g olarak söylerler.onu hiç sevmem.vs.vs.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:45:42
      Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil
      |
      |

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:48:20
      quote:

Orijinalden alıntı: E2servers

Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      13 Ağustos 2009 18:50:24
      quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

Alıntıları Göster

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan

Gerçekten bilmiyor muydun hocam.Tugut özal yerleştirmişti çok oluyor. Trabzonlu çoktur hemde
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      13 Ağustos 2009 19:14:28 Konu Sahibi
      ziraati kazandım arkadaşlar eskişehirden yol baya tutacak artı harç masrafları ne kadardır devlet yurdu varmı?
      |
      |

• Yarbay
      4331 Mesaj
      13 Ağustos 2009 19:24:03
      Hatay 2 kısma ayrılıyor İskenderun , Dörtyol , Erzin bu üçü dışındaki ilçeler dışardan gelen insanlar için yaşama hiç uygun değil ben Hataylı oldğum halde antakya falan gittiğimde kendimi doğuya gitmiş gibi hissediyorum insanları bakımından. okulun kırakandaymış allah yardımcın olsun
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      13 Ağustos 2009 19:42:45 Konu Sahibi
      Sağolun arkadaşlar az önce reyhanlıdan birkaç benim gibi çerkez arkadaşlarla tanıştım biraz anlattılar muhafazakar ufak bir yermiş inş. rahatça okuyabiliriz tekrar sağolun
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      14 Ağustos 2009 10:08:13
      evet için rahat olsun
      |
      |

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      14 Ağustos 2009 10:54:09
      Hocam bende hatay Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunu kazandım.
      muhtemelen eğitim hatay merkezde olacak hatay merkezde hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.
      kampus şehrin neresinde şehir içi ulaşım ücretleri ev kiraları sosyal hayat vs..
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      15 Ağustos 2009 20:49:51
      Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....
      |
      |

• Emekli Yönetici
      1784 Mesaj
      16 Ağustos 2009 23:06:26
      1 sene yaşadım Kırıkhan'da yukarıda dendiği gibi biraz muhafazakar bir yer. Hatrı sayılır oranda Karadenizli insanlar da var. Öğrenciye bakış açısı ve sosyal hayat pek iyi değil malesef ama hem İskenderun hem Antakya'ya 40 km mesafede buralar güzel yerlerdir. MYO konusunda bir bilgim yok.
      |
      |

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
      Mustafa Kemal Atatürk
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      16 Ağustos 2009 23:16:58
      bende hatay-iskenderun myo bilgisayar teknolojisini kazandım hatayda buluşuruz :D
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      17 Ağustos 2009 00:48:33
      Berfin ;

ben kırıkhanda oturuyum ve aynı bölümün 2. öğretimine yerleştim.kız yurdu var okulun hemen yakınında.yurt konusunda sıkıntı çekmezsin :=))) şehir olarakta idare eder :D :D :D
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      18 Ağustos 2009 18:39:59 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BeRFiN--

Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....

Aldığım bilgilere göre her ikiside varmış
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      18 Ağustos 2009 20:49:05
      Banada internet ve ağ teknolojileri bölümü geldi arkadaşlar bende kayıt yaptırmak istiyorum acaba devlet yurdu varmı devlet yurdu yoksa diğer yurt ve cemaat evleri varmı ve son olarak acaba ev kiraları ne kadar. ?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ağustos 2009 21:15:57
      quote:

Orijinalden alıntı: webisweb

hassa myo ya yerleştim kötümü oldu

Hassa benim memleketim Bence Yaşamakda sıkıntı çekeceksiniz .. Pek Tavsiye etmiyorum ama hayırlısı
      |
      |

GIGABYTE GA-M720-US3 || AMD PHENOM 9650 QUAD-CORE 2.3 GHZ || KINGSTON 2 GB RAM 1033 MHZ DDR2 || ASUS 1 GB 9400 128 BIT DDR2 || SEAGATE 320 GB HDD || ASUS VENTO KASA || SAMSUNG SYNCMASTER 740N 17'' || PHILIPS MMS 430 2+1 || MICROSOFT BLACK VALUE PACK KLAVYE SETI

SENSİZ ASLA!
    • Binbaşı
      1468 Mesaj
      18 Ağustos 2009 23:22:02
      Ben de MKÜ'yü kazandım (Kamu Yönetimi). Tayfur Sökmen Kampusü'ndeyim ama. Umarım memnun kalırım. Memnun kalmazsam çoğu öğrencinin neredeyse son umudu olan "yatay geçiş"le şansımı denerim.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      24 Ağustos 2009 18:43:37
      Kırıkhanda hayat berbattır.Gelince anlayacaksınız zaten direk..
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.