Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ezio-Auditore
Gerçek AdEzio Auditore
Doğum Tarihi21 Ağustos 1992
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 99
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
araba alacağım diye full tl deyim bayadır. 2 3 sene önce alacağım araba şimdiki fiyatının 4-5 bin altındaymış forumlardaki eski konuları okuyunca onu ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
umarım o dediğiniz seviyelere düşerde biraz çerez parası koparırız. bakalım bence çıkacak gibi.... Mesaja git »
Ben ülkenin durumunu pek iyi göremiyorum şuan için açıkcası. Bunu varlık fonuna aktarılan şirketler ile görebiliyoruz merkez bankası eldeki döviz rez... Mesaja git »
Algı yaratıp çoğu insanı yanlış yönlendiriyosun. ne zamandır altın ve dolar düşecek diye ısrarla söylemlerin vardı o zamanda hükümet yalakası bir kaç... Mesaja git »
çark ettin sonunda ... Mesaja git »
Ürün genel olarak temizdir kozmetik olarak 10/8 alır duvarda asılı vaziyettedir. Vuruğu kırığı çatlağı vs sorunlar yoktur. sorular pm den cevaplanır g... Mesaja git »
Shell den yakıt aldım HAVA BASTILAR RESİMLİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
nurtepede mi oturuyorsun hocam ?... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
araba almayı düşünüyorum eldeki nakit ile doğru bir zamanlama mı sence düşecek düşecek diyosun yatırım yapamadık ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dolar 3 ün altına düşecek diyordun kısa vadede o iş ne oldu reis ?... Mesaja git »
witcher 3- beyond two souls - heavy rain - ve dahası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kendisi ile ps4 için anlaşmıştık almama 2 saat kala satışı iptal etti saolsun sonrada yazmadı şimdi tekrardan ps4 ü satmış. alışveriş yaparken 2 kez d... Mesaja git »
Arkadaşları

digiogi

hygrafik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık jtaglı slim 250 gb xbox360+kinect+çift gamepad
Alıcı: cenkcirak
Tarih: 20 Ocak 2016; 20:12:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Rgh'li Jasper xbox 360 Çift gamepad
Alıcı: Vicious Bee
Tarih: 20 Ocak 2016; 20:08:23
Yorum
Gayet memnun kaldım.
Genel Puan

Ürün: Satılık İphone 3gs 32 gb Beyaz 250 tl
Alıcı: efe7182
Tarih: 20 Ocak 2016; 20:03:10
Yorum
Temiz bir ürün,ilgili bir satıcı
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech Driving Force Gt 150 TL
Alıcı: mr_gny
Tarih: 20 Ocak 2016; 19:53:54
Yorum
Güvenilir satıcı, ürün anlattığı şekilde sıfır gibiydi, kargo hızlı oldu, teşekkürler...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox, PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips, LG
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125