Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anoniimm
Gerçek Ad-- --
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Syoss 700ml Sac Kremi ve Şampuanlar kargo bedava 6,5-7 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
hocam aynı şeyden ben de muzdaribim market şampuanını kullanma doktora gittim sonuçlarım çıkıcak vitamin eksikliği vs de çıktı bitkisel özlü şampuan a... Mesaja git »
Mersin Bimde Xbox 360 299 tl başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Hocam eyvallah son anda diablo 3 ultimate darksiders , darksiders 2 , murdered soul sipariş ettim zaten çoğu da hızla tükendi... Mesaja git »
BİM LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,50 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Lan anladık p5 aldınız ben de aldım iki adet de şu an bu onun konusu mu yeni bi ürün var bilgisi olan konuşsun p5 fotoğrqfı atmak vs boş post atmayın.... Mesaja git »
denizbank 2 fatura talimatına 1000 tl kredi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gittim aldım 2 gün önce ben de bi faizi vs yok kurtaran hesap gibi vi şey de açıyor 400? lik yatırmazsan ordan çekiyor ona dikkat edin. Öğrenciler de... Mesaja git »
Nike Milli Takım Formaları 59.99 TL Carrefoursa başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çöp , duygusala bağlamayın hiç bir şeyi haketmeden para kazanıp duruyorlar.... Mesaja git »
Bu pırlantı savunmak ne ben onu anlamadım. Amazonda evet defalarca ucuza satıldı ve eminim tekrar düşer. Şöyle gereksiz bi savunma moduna girmeyin. Si... Mesaja git »
Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler bekar evine şu awox un 82 ekran led i gider mi ? 550? ye başka alınacak tv var mı ?... Mesaja git »
Özet geçersek Ürün= güzel Fiyat= artmasaydı iyidi ama bu da şuan alınabilecek düzeyde daha artarsa sıkıntı olur. Kıyaslama= saçmalamayın. Her şe... Mesaja git »
Rotring Rapid Pro ofix'te 73 TL!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İlla ki fark vardır ama scriks kalemler de çok güzel ve ucuz... Mesaja git »
Mersin Bimde Xbox 360 299 tl başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Çorumda olandan hala 40 tane var kodu vs alınmamış tahminen 15 20 varmış. İsterseniz 3-5 kişiye aldırabilirim ama orada 325₺ benim yeğen çorumda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.203