DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
en iyi saç ekim merkezi neresidir
39.609
Cevap
606
Favori
5.337.397
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      36 Mesaj
      28 Nisan 2012 08:33:45
      calistigim is yerinde bir italyan arkadas var sac ekimi yaptirmayi planliyomus, duymus nerden duyduysa artik türkiyede bu is ucuza yapiliyor diye bilgi almak istedi benden,garibim bilmiyoki türkiyede sac ekimini doktor yerine hademeler yapiyor bu nedenle ucuz
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      28 Nisan 2012 09:54:03

Medunax umarım herşey dediğin gibi ilerler, fueturkeyde yaptığım ilk 1700 lik ekimin 5.ay sonucunuda yayımlıyorum. O gün 2. ekim için orta alana 1000 greft daha ekildi, şu anda tam 2 ay oldu. Donör alanım yeterli olsaydı çok daha iyi olcaktı ama neyse artık. Bu arada özelden genelden soranlar var, ilk ekim emre çiçek tarafından yapıldı ama görüldüğü gibi saç falan çıkmadı.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      28 Nisan 2012 11:07:56
      Sanırım hakan doğanaya ekim yaptırıcam, şuan ibre ondan yana, ama benim de tereddütüm diğer bikaç arkadaş gibi, saç alınan arka kısım ekimden

sonra nasıl oluyo, herhangibir iz bir ağrı sızı, kalıcı bişe oluyomu bunu bilmek istiyorum, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ....

• Er
      0 Mesaj
      28 Nisan 2012 12:48:06
      enes246 arkadas, hep sorduk ama fotograflarini koymadin..

bekliyoruz
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      28 Nisan 2012 14:23:06
      quote:

Orijinalden alıntı: 1isiyim

Sanırım hakan doğanaya ekim yaptırıcam, şuan ibre ondan yana, ama benim de tereddütüm diğer bikaç arkadaş gibi, saç alınan arka kısım ekimden

sonra nasıl oluyo, herhangibir iz bir ağrı sızı, kalıcı bişe oluyomu bunu bilmek istiyorum, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ....

1isiyim Merhaba,
      Hakan Bey'e gitmeden önce ayni tereddütler bende de vardi.Cünkü ben bir FUT ve 2 FUE gecirmistim o ana kadar.Hakan Bey benden (ENSE)2100 Greft civari cikardi.Ensem su an öncesinden farksiz.Genis alandan Greftleri aldi.Öyle bazilari gibi ufak bir alana Konstantre olmuyor.Tabii ki seyrelme olur,fakat dagilimi güzel oldumu kesinlikle göze batmaz.

• Er
      0 Mesaj
      28 Nisan 2012 15:47:12
      taner senin sok dökülme nezmn basladı ?
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      28 Nisan 2012 22:32:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Yildo74

Alıntıları Göster

1isiyim Merhaba,
      Hakan Bey'e gitmeden önce ayni tereddütler bende de vardi.Cünkü ben bir FUT ve 2 FUE gecirmistim o ana kadar.Hakan Bey benden (ENSE)2100 Greft civari cikardi.Ensem su an öncesinden farksiz.Genis alandan Greftleri aldi.Öyle bazilari gibi ufak bir alana Konstantre olmuyor.Tabii ki seyrelme olur,fakat dagilimi güzel oldumu kesinlikle göze batmaz.

merhaba, aslında bu forumu baştan sona okuyup kararımı öyle vermek istiyorum fakat açıkçası gözüm kesmiyo, bi ara bikaç sayfa denemiştim, çok karışık bilgi var ... ayıklamak ve doğru bilgileri süzmek epey zaman alıcak gibi ama sanırım buna katlanmamız gerekecek...

quote benim arka taraf baya iyi aslında orta derece diyelim sıklık olarak, üstlerde çok kel biri görünümünde değil enazından hala tarama şekliyle kelliği kısmi olarak kapatabiliyosam hala tam kel sayılmam değilmi:) neyse yakın zaaman içinde ektirmem ve bunun içinde önce karar vermem gerekiyo sanırım enzor kısmı da bu, formu okuyunca ektirmekten vazgeçeceğimden korkuyorum :(

ben bikaç yerde ensede kalıcı uyuşuklukjlar filan olduğunu okumuştum, bu nadiren olan bir durummudur çok kötü yerlerde ekim yapanlarmı bu durumla karşılaşır, yoksa dr un hünerli ellerine veya motorlu motorsuz kalem kullanma teknolojisine bağlı bişeymidir...
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      28 Nisan 2012 23:55:29
      birsey søylemek mumkun deyil daha,, bir bakalim ne olacak sac,,, evet ekildi,, hersetin hakini vereceyim,, ama simdilik erken daha ,, resimler gelebilir ama bir bakim sac nasil cikacak sabir 3-4 gun verin
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      29 Nisan 2012 01:23:15
      quote:

brky23

taner senin sok dökülme nezmn basladı ?

benim şok dökülmelerim 2. kaftamda başladı ilk başta az az geldi,3 haftamda artmaya başladı,24. 25. günde baya fazlalaştı bu gün 26. gündeyim kafada dökülmeyen çok az saç kaldı,dökülenleride inceledim köksüz geldi, sanırım kökler içerde kaldı inşallah kalmıştır ve bol bol yenileri çıkar:)

ekimden sonra çok mutlu olmuştum önlerde bol bol saç var oooooo bret pitt gibiyim diye havalardaydım,şok dökülmeler olunca insan kelaynak gibi oluyor:)))morali ister istemez bozuluyor,içindeki çıkacaklar ümidi birtek seni mutlu ediyor:)
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      29 Nisan 2012 01:25:38
      quote:

enes246

birsey søylemek mumkun deyil daha,, bir bakalim ne olacak sac,,, evet ekildi,, hersetin hakini vereceyim,, ama simdilik erken daha ,, resimler gelebilir ama bir bakim sac nasil cikacak sabir 3-4 gun verin

ooo enescim hayırlı olsun kardeşim aman ilk haftaya dikkat kafayı gözü şişirmeden atlat sakın öne eğilme yüzün gözün şişer:)umarım temiz kalbin gibi güzel saçlara kavuşursun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      820 Mesaj
      29 Nisan 2012 14:50:10
      takip
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Nisan 2012 15:31:40
      quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

Alıntıları Göster

Yok123 saçmalamada senin üstüne çıkamayacağım nedenmi,buraya gelip 2. 3. ekimi yaptıracağını diyen hatta ektirdim şurada berbat oldu diye yazan 1,2 arkadaş var çok değil 1,2 kişi,ayrıca sıkılaştırma yapanlar var neden skılaştırma yapıyorlar ekilen köklerde kayıp oranı çokmuydu,ekim kötümüydü,dönor alan yetersizmiydide sıkılaştırmalar yapılıyor diye listemiz uzar gider.

sende tutturdun kanalmı açıyolar,bilmem neylemi yapıyorlar,kanalla yapılan ekim kötü ise senin olması gereken teknik dediğin yöntemide türkiyede 1-2 doktor yapıyorki kendi doktorumada sordum oda dediğin yöntemi uygulayan benim bildiğim doktor yok varsada yeni başlamıştır,çok iyi verim alınsaki sonuçlar henüz net değil hepimiz o yönteme geçerdik dedi.Ozaman fue yöntemini boşa tartışmışız geçmişte ektiren herkesin ekimi berbat kötü,paralarına yazık olmuş,saç kökleride,dönor alanlarıda ekilen bölgeleride heba olmuş(SANA GÖRE)

Ama resimlere baktığımızda çoğu kişinin ekimi gayet iyi,ben 25. günümdeyim 5 gün sonra 1. ayımın resmini yayınlayacağım şok dökülmeler tamamlanmak üzere,3 ay sonra saç çıkmazsa doktorumu eleştirebilirim,ama kendi kafam için,

Ayrıca madem bu ekimler o kadar kötü heryıl ektiren 100.000 adam salakmı görmüyolarmı rezil rüsva kafalarıda ektiriyorlar,saç ektirmek çok kolay ama ekimden çıkıp eve gittikten sonraki 10 gün çok zor,hayat bir anlamda duruyor her babayiğidin yaptıracağı iş değil,saça bakması yıkaması yatması,oturması,kalkması,yorgana yastığa sürtmemesi,kafayı bir yere çarpmaması(kafa uyuşuk istemedende çarpabiliyorsun hissetmiyorsun),o ekilen köklerin kafada tutması için gereken özen çok zor,ama millet ektiriyor,neden çevremizde ektiren ve sonucu iyi olan kişileri görüyoruzki ben çevremden 4 kişiyi referans aldım gittim ektirdim foruma baktım ama burada tapılan kişilere gitmedim,yazılanlara kulak assamdı peruk kullanırdım,adamı canından bezdiren bir yaklaşımla 150 sayfa dolmuş taşmış,şu bir kaç gündür biraz gerçeklere dönmeye başladı.önceki 150 sayfada ya HAYAL SATILMIŞ yada HAYALLER BALTALANMIŞ.

yeni yeni uyanmaya başlıyorsun.. evet ne yazık ki insanlar bu şekilde kandırılıyor.. bu ülkded 100 tl için cinayet işleniyor.. adam senden 4000 5000 tl para alıyor.. karşılığında sana yalan söylemiş çok mu? ayrıca doktorun resmen yalan söylemiş.. o yöntemler mükemmel sonuçlar veriyor.. ama o yöntemlerde günde 4-5 hasta alamıyorsun.. bir hasta 3 günde bitiyor..dolayısıyla daha az para kazanıyorsun daha çok uğraşmak zorundasın.. daha fazla para kazanmak varken insalnarı memnun etmek kimsenin umrunda olmuyor. ayrıca araştır.. göreceksin hayallaeri baltalanmış donor alanı berbat olmuş binlerce insana rastlıcaksın.. bu forumda bile onlarcası var okuduklarımdan..
      |
      |

29 Nisan 2012 16:01:39
      ya bi de anlamadığım bi şey var.. internette 3000 greft diye gösterilen örneklere bakıyorsun çok güzel sonuçlar var.. türkiye de ki örneklerde sözde 3000 greft ama bi şeye benzemiyor..
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      29 Nisan 2012 18:01:32
      o kadarda deil yok kardes bizimde var öyle güzel yapan doktorlarımz sadece biraz pahalı muhtalip keser koray erdogan hakan doganay tabi türkiyede sınırlı yurt dısını bılmediğim için bilemem sadece butce meselesi
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      29 Nisan 2012 20:22:28
      75. gün arkadaslar. normalmi sizce?

Ufaltılmış önizleme resmi
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Er
      0 Mesaj
      29 Nisan 2012 23:44:25
      quote:

Orijinalden alıntı: ronahizinar

75. gün arkadaslar. normalmi sizce?

Ufaltılmış önizleme resmi

benimde 70. gün senden biraz daha fazla saçım var aşağı yukarı aynıyız.. şok dökülmen ne zamana kadar sürdü benim 60. günden sonrada dökülmlerim oldu sende de oldumu..??

• Er
      2 Mesaj
      30 Nisan 2012 02:30:54
      quote:

Orijinalden alıntı: aybarsım

Alıntıları Göster

benimde 70. gün senden biraz daha fazla saçım var aşağı yukarı aynıyız.. şok dökülmen ne zamana kadar sürdü benim 60. günden sonrada dökülmlerim oldu sende de oldumu..??

sok dokulmem 20.gun basladi 2 hafta kadar sürdü. baskada dökülme olmadi. belkide senin kendi ekilmeyen saclarin dökülmüstür. Sapkasiz gezemiyorum. sen?

30 Nisan 2012 08:47:27
      quote:

Orijinalden alıntı: ronahizinar

Alıntıları Göster

sok dokulmem 20.gun basladi 2 hafta kadar sürdü. baskada dökülme olmadi. belkide senin kendi ekilmeyen saclarin dökülmüstür. Sapkasiz gezemiyorum. sen?

sanki çıkmıcak gibi görünüyor.. işte bu ... ların yaptığı iş.. aldıkları paralar haram ya..

• Er
      2 Mesaj
      30 Nisan 2012 09:58:13
      quote:

Orijinalden alıntı: isetsil

Alıntıları Göster

hocam kimden ne duydunuz bilmiyorum ama kesinlikle yalan, birincisi adamlar operasyona sabah 9 da başlıyor ve akşam 6-7 de anca bitriiyorlar ve bu sürede 800 -1000 greftten fazla ekemiyorlar, bakın ekmiyorlar demiyorum ekemiyorlar özen gösterdikleri için.. bu kadar uğraşılan bi süreçten sonra ekilen saçların dik çıktığının söylenmesi çok komik..
      ve bu bi yeri övmek için başka bi yeri kötülemek fikrindende vazgeçin artık..

hayırdır bu gocunma neden. bana onu acıklarmısın...
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      30 Nisan 2012 13:09:05
      yok123 cok olumsuzsun be kardesm sen saç falan ektiremezsin söyleyeyim ronihizar hocam 75 gün daha erken bence 3 aydan itibaren cıkmaya baslıyor bir sene boyunca devam ediyor moralini bozmaya gerek yok yani

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.