Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hhornek
Gerçek AdHasan Hamdi ÖRNEK
Doğum Tarihi15 Mayıs 1995
MeslekUçak teknolojisi
İlgi AlanlarıElektro Dans,DC Universe Çizgi Roman film ve dizi
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Justice League: Part One (2017) l Zack Snyder başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çok büyük çekememezlik sezıyorum ben marvelcılardan nedense.... Mesaja git »
Justice League: Part One (2017) l Zack Snyder başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ah bu sizin yorumlarınız yok mu merak ediyorum siz çizgi roman okuru olarak mı izliyorsunuz yada bir filmsever olarak mı ? Bence yorumlarınızı saygı ç... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Merhabalar; Aranıza huawei p9 plus alarak katıldım.Umarım pişman olmam.... Mesaja git »
[2. HAFTA 28/07/17 CUMA] ::: TOMORROWLAND 2017 ::: (1.HAFTA TAMAMLANDI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Öncelikle haber ettiğin için teşekkür ederim.Bugün devam edicek mi ?Birde merak ettiğim ağustos 19 da One Colony nin moovement festivaline gi... Mesaja git »
Almanya Dışişleri: Türkiye'ye çok sabır gösterdik başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu yorumu görmek gerçekten iyi geldi.Adamlar baştan alışmış mandacılığa korkuyor herşeyden ne yaparsın silah sesi duyunca korkudan kaççak yer arıyan t... Mesaja git »
Güzel show hocam yazdıklarını görünce kafaya oynuyosun herhalde :D... Mesaja git »
SSD Sıkıntı konusunu başlattı (17 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Vatandan aldığım ocz ssd de veri aktarım sıkıntısı yaşıyorum sanıye 115 mb yazıyor.Ayar felan yapmam gerekıyormu yardımcı olabilir... Mesaja git »
SSD Hakkında Yardımcı Olabilir misiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yardımın için teşekkür ederim... Mesaja git »
SSD Hakkında Yardımcı Olabilir misiniz ? konusunu başlattı (17 gün önce)
Merhaba arkadaşlar 480 gb lık bir ssd aldım fakat pc montajı yaptıktan sonra hdd olan windowsu aktarma programı varmıdır windowsu direk ssdye aktarmak... Mesaja git »
Orkun Uçar - Zifir kalitesinde başka bir kitap bulamıyorum onun kadar iyi başka kitap önerebilicek var mı ?... Mesaja git »
Arkadaşları

RdvnKrca
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart:MSI H110M PRO-VD ///İşlemci:Intel Core i3 6098P ///Ekran Kartı:ASUS GeForce GTX1050 Ti ///Ram:CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 ///Harddisk:WD 1 TB BLUE ///PSU:CoolerMaster 500W ///Kasa: ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX ///Monitor:ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Trabzonspor
Steam
Counter Strike Global Ofensive
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Acer, Acer
PSN ID
hhornek
LOL
Lucian
Clash of Clans
Blood$eekers
Basketbol
Trabzonspor
İşlemci
Intel i3 6098
Anakart
MSI H100M PROVD
Sabit Disk
Western Digital 1 TB BLUE
Ekran Kartı
Asus 1050Tİ 4 GB EXPEDETİON
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.563