DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: codename.47 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı
19.365
Cevap
376
Favori
1.062.517
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1290 Mesaj
      13 Aralık 2013 18:50:18
      quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

Lütfen biri ş konuşdukça öde olayını anlatabılırmı ben hiç konuşmadn her ay 15 lira para öduyorum sırf ınternete gırelım dıye...

birde online işlemlerden baktım benım kampanya kaşullarında su yazıyor

WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz bu ne demek

TTNET Alo Konuştukça Öde aylık sabit ücreti 15 TL olan bir sabit telefon hizmeti. TTNET Alo THK kampanyası ile TTNET Alo Konuştukça Öde'ye 12 ay taahhüt verirseniz 15 TL yerine 5 TL ödersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      314 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:23:51
      quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Alıntıları Göster

TTNET Alo Konuştukça Öde aylık sabit ücreti 15 TL olan bir sabit telefon hizmeti. TTNET Alo THK kampanyası ile TTNET Alo Konuştukça Öde'ye 12 ay taahhüt verirseniz 15 TL yerine 5 TL ödersiniz.

Tsk. Ederim hocam sagol birde aylik 600 wifi yaziyor bu nedemek fikriniz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1290 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:30:49

TTNET WiFi nedir?http://www.ttnetwifi.co...ent/ttnet-wifi-nedir/28/

Nereden Bağlanırım?http://www.ttnetwifi.com.tr/NeredenBaglanirim.aspx

TTNET'in ücretsiz WiFi hizmeti. Çarşıda dışarıda orada burada TTNET WiFi noktası bulduğunuzda ücretsiz internete girebilmek demek. Sizin aboneliğiniz için ise aylık 600 dakika ücretsiz bağlantı hakkı mevcut.

xcoll1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3843 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:34:24
      ttnet adsl hatları otomatik olarak fibere çevirdiğinde fiber modem veriyor mu?

ego primum tollo nominor quoniam leo
    • Yüzbaşı
      314 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:48:09
      quote:

TTNET WiFi nedir?http://www.ttnetwifi.co...ent/ttnet-wifi-nedir/28/

Nereden Bağlanırım?http://www.ttnetwifi.com.tr/NeredenBaglanirim.aspx

TTNET'in ücretsiz WiFi hizmeti. Çarşıda dışarıda orada burada TTNET WiFi noktası bulduğunuzda ücretsiz internete girebilmek demek. Sizin aboneliğiniz için ise aylık 600 dakika ücretsiz bağlantı hakkı mevcut.

Sa hocam sunu merak ediyorum. Ben bu 600 dk wifiyiyi disarda farkli bir ortamda kullanabilirmiyim.

• Binbaşı
      1290 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:49:20

Sadece TTNET WiFi noktalarında.

xcoll1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1290 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:51:52

Evet; ama mülkiyeti TTNET'e ait oluyor. 3'lü Avantaj Kampanyası ile ücretsiz ve taahhüt sonunda size ait olacak bir modem alabilirsiniz.

ornitolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1590 Mesaj
      14 Aralık 2013 00:00:47
      quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Biraz önce aradılar saydırdım resmen neden iptal ettiriyorsunuz vs gibisinden sorular sormaya başladı , Türk telekom müdürlükleri ile çağrımerkezleri arasındaki kampanya ve fiyat farkına gıcık olduğum için dün iptal ettirdim dedim , hemen 6 ay indirimli 31 liradan verelim vs dedi , bende coktan dün 50mbit'e geçiş yaptım dedim 25 lira daha fazla verir 50 mbit kullanırım dedim bozuldu kaldı , akılları başlarına daha yeni geliyor dün niye aramadınız dedim ? geçti bor'un pazarı sür eşşeği niğdeye ....

Bu da kapak olsun tintin nete

Superonlıne fiber altyapısı varsa bedava olsada ttnet kullanılmaz.

Malesef fiber altyapı olmayınca ttnet,biri,dsmart vb.hepsi aynı kapıya çıkıyor.

• Yarbay
      3843 Mesaj
      14 Aralık 2013 00:51:31
      quote:

Evet; ama mülkiyeti TTNET'e ait oluyor. 3'lü Avantaj Kampanyası ile ücretsiz ve taahhüt sonunda size ait olacak bir modem alabilirsiniz.

peki mevcut adls paketi sözleşmeli bir paketse ne oluyor, öszleşmenin şartlarını mı değiştiriyorlar

ego primum tollo nominor quoniam leo
    • Binbaşı
      1290 Mesaj
      14 Aralık 2013 01:04:23

Devam eden taahhütünüzdeki fiyatları ödemeye devam ediyorsunuz. (İndirimliyse indirimli, normal fiyatsa normal fiyat (63 TL))

ornitolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      7536 Mesaj
      14 Aralık 2013 10:32:10

Fiber altyapısı olanlar rahat ama bizim gibi olmayanlar ttnete muhtaç. O zamanda sonurakar'ın yönlendirmeleriyle en uygun fiyattan kullanabilmenin derdindeyiz doğal olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExpendabLes -- 14 Aralık 2013; 10:32:37 >
      Bahsedilenler: sonurakar

| Beşiktaş JK |
      | iPhone 6S <> 64GB / 9.3.4 | iPhone 4S <> 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
      | Play Station 4 <> Fifa 17 / Mortal Kombat X / FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Yarbay
      2381 Mesaj
      14 Aralık 2013 11:55:23
      Ben Şubat 2013 'de netlimitsiz + konustukca öde ye gecmistim. Yani telefonu gündüz kullanmıyorum aksam 7 den sonra bedava o zaman kullanıyorum. Bir nevi telefon parası vermiyorum. Her ay 50 TL ödüyordum. Fakat taahüt 1 sene mi yoksa 2 sene mi hatirlayamadim. Bitmeden uygun bir tarife bulmak lazım. Eve bir kağıt yollamışlar 67 TL olacak diye 2014 den itibaren fakat taahütlüler , sozlesme süresi bitene kadar aynı fiyattan yararlanacak diye.

• iOS Beta Kullanıcısı
      7762 Mesaj
      14 Aralık 2013 12:29:39
      Valla tarife ve modem değiştiğinden beri oyun oynayamaz oldum. 100ping oluyordu eskisinde ona laf ederken 350-400ping oluyor şimdi. Speedtest.net ten test yapıyorum orada sorun yok. Oyunlara bağlanınca pingden oynanmıyor. Yok mudur bunun çözümü modemin bir ayarı falan mı var acaba

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
      PSN ID : fasakasa STEAM ID : fasakasatr
      Dell 7566 GTX960M i5 6300HQ İnceleme ve İzlenimler Video Boyutlarını Küçültün Steam Rozet İşleme
      Dell Gaming 7566 ANA KONU - Playstation 4 - Sony Gold Wireless Headset - APPLE Iphone 6s Space Gray - #FENERBAHÇE
      “They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger. And then it was over. To make any kind of sense of it, I need to go back three years. Back to the night the pain started.” – Max Payne

• Binbaşı
      1290 Mesaj
      14 Aralık 2013 13:28:35
      Konunun ilk mesajı güncellenmiştir.http://forum.donanimhaber.com/m_67591385/tm.htm

Taahhütü biten/olmayan abonelerin 6 ay %50 indirim kampanyasını incelemelerini öneririm.

• Binbaşı
      1193 Mesaj
      14 Aralık 2013 16:23:59
      Arkadaslar konuyu ıyı kotu okudum fakat kafam oyle karıstıkı cozum bulamadım evde ınternet yok telefonda yok ılk defa baglatıcam suan ttnet ,superonlıne vs nereden ve en uygun nasıl bı kampanyaya dahıl olabılırım yada ocak ayında daha ıyı kampanya olursa 15 gun daha beklemelımıyım lutfen yardımcı olabılırmısınız?Sadece ınternet yeterlı tvbu vs ıstemıyorum ama kampanya dahılınde varsa alabılırım tabı..

• Binbaşı
      1528 Mesaj
      14 Aralık 2013 19:25:47
      quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaslar konuyu ıyı kotu okudum fakat kafam oyle karıstıkı cozum bulamadım evde ınternet yok telefonda yok ılk defa baglatıcam suan ttnet ,superonlıne vs nereden ve en uygun nasıl bı kampanyaya dahıl olabılırım yada ocak ayında daha ıyı kampanya olursa 15 gun daha beklemelımıyım lutfen yardımcı olabılırmısınız?Sadece ınternet yeterlı tvbu vs ıstemıyorum ama kampanya dahılınde varsa alabılırım tabı..

Seninle aynı durumdayım , bi' kampanyadan haberin olursa haber verirsen sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Nejat -Ankara/Mamak -Liverpool Y.N.W.A. -
      Asus PC 1215B | BlackBerry Passport | Clibro Basic E-Kitap | 128 GB Sandisk Micro SD Card | Grado I-Grado Hi-Fi Kulaklık | Playstatsion 3 FAT Model L Multiman CFW 4.68 | Panasonic Led TV L42E5 Full HD
      Twitter | Mail |Tumblr PIN : 2AF3E476
    • Binbaşı
      1193 Mesaj
      14 Aralık 2013 19:35:38
      Az önce ttnet in sitesini baya bi gezdim bana en uygun olanı sanırım şu linkteki kampanya

http://www.ttnet.com.tr...Internet-Kampanyasi.aspx

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      14 Aralık 2013 22:46:42
      2 gün önce 3 lü avantaj hipernet 20mbs ye kadar olan pakete internetten başvurdum.
      Bugün 4440375 aradı ve telefon üzerinden kaydımı alıp aboneliğimi başlattı.
      MNG Kargo ile taahhütü göndereceklermiş.

Bundan sonraki süreçte neler oluyor? Modemler ve TVbu kutusu nasıl gelecek? Internet ne zaman açılabilir?

Bilen abiler varsa destek bekliyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Aralık 2013 01:56:48

İnternetten başvurmasaydın keşke. bu şekilde süreç uzuyor. bana modemlerle birlikte sözleşmeyi göndereceklerini söylemişlerdi, bir hafta kargonun gelmesini bekledim. Kargo geldiğinde sadece sözleşmeyi görünce imzalamayıp geri gönderdim. TTnet bayisinden başvurdum. Şimdi bekliyorum.

Bahsedilenler: drvimu

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Aralık 2013 02:00:08
      Bu 3'lü avantaj paketinden yalın internet ücreti olan 28 tl alınıyor mu? Defalarca müşteri hizmetlerini aradım alınmıyor dedi. TTnet bayisine sözleşme yapmaya gittim. "abi 28 tl her ay ücret alınır, telefonla birlikte al" dedi. Yanında müşteri hizmetlerini yine aradım, almayız dediler. bayide yine de telefonsuz 3'lü avantaj paketine imza attım. Eve geldim, içime bir kurt düştü, müşteri hizmetlerini aradım, bu defa alırız dediler, tepemin tası attı. Açtım telefonu bayiye telefonluyla değiştirdim. Ne olacak böyle bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 15 Aralık 2013; 2:04:22 >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.