Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
► v-s-l ◄
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Mart ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AirTies Modemler için DMT ile SNR yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Airties 5450v2 ile "-sh: adslctl: not found" hatası veriyor. aynı şekilde xdslctl de not found diyor.... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
@doominsert hocam bana da yardımcı olabilir misiniz. oyunda ping çok yüksek oluyor (cs go'da 90 100 ms civarlarında) İki ay önce yeni abone olduğumda... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
internet denemiyimin oyun ping kopma vs. değişmez ttnet de neyse o olur. sonuçta aynı fiziksel kablolar altyapı üzeribden internete çıkacaksın. turk... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
malesef hiç bi şekilde çıkılmıyor. giriş ücretsiz, çıkış 12 ?... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yoğo. aslında tavsiye ederim. havuz ipsi dışında sıkıntı yok. havuz ip olayı bütün iss lerde var. bu da arap telekomun tekel olması yüzünden. ben turk... Mesaja git »
Bina girişindeki telefon kutusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yüksek ihtimalle ankastreden daireye giden kabloda sıkıntı olabilir. zaten mesafe kısaymış 5 6 metre. yeni cat6 kablo alıp çekmenizi tavsiye ederim. b... Mesaja git »
turknet havuz ipsi veriyor. cgn ip ile forumda konular var. özeti şu. modeme port yönlendirme yapamazsınız. aynı ipden bir çok kullanıcı internete çık... Mesaja git »
yazının tamamını okudum. madem akn siz internet için altyapınız vardı şimdiye kadar neden kaldırmadınız diye sorarlar adama... Mesaja git »
taahhüt de sabit fiyat garantisi olmayabilir de. fiyat garantisi ayrıca verilen bişey. 7 sene ttnet kullandım. her yılbaşında zam gelirdi. şimdilerde... Mesaja git »
uygun bulduğun pakete geç. altyapı dediği bakır tel telefon hattı. aldığın hız hepsinde aynı olur. pakette 16ya kadarsa. bence en uygunu turknet yükse... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.064