Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
|DL|
Gerçek AdOğuzhan Güday
Doğum Tarihi21 Ağustos ****
İlgi Alanlarısatranç,pc,diziler,filmler,basketbol
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Denediğim kadarıyla dikkat çekenler şunlar. -FPS 5-10 belki 15 bir artış. -yeni silahlar -ağ gecikmeleri ve lag olaylarında gözle görülür azalma. -kır... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncellemeden sonra 1 win daha aldık. Bence oyun kazanmanın en kolay yolu etliye sütlüye karışmadan güzel saklanma alanlarından oyun sonuna gitmek. Eğ... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bol çatışmalı Eu 2.liği elde ettim. Bence oyunda bu kadar kill almak daha heyecanlı. Saklanarak 0-1 kill ile de bu seviyeye gelmek mümkün hatta bazen ... Mesaja git »
Var. Ayarlarda çizelge gibi hatta bütün hafta boyunca ayar yapabilirsin. Her gün gece 2-8 arası ya da farklı saat. Başlatıp durdurup tekrar otomatik... Mesaja git »
The Originals (2013 - ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bölümü kimse izlememiş herhalde.Orta halli bir bölümdü. [spoiler=6876324152]-Elijah'ın bu hali güzel. Dizide Orjinallerin biraz daha yaptırımı gücü... Mesaja git »
Tarifem 100 mbit genelde 94 falan görüyorum. Kotayı aştım ve yarıya düşürmüşler okuduğum kadarıyla 24mbit olacaktı benim hızımın düşüşü. Hata ... Mesaja git »
1 megabit internet kullandığımız zamanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tam hatırlamıyorum da internet download manager kurmuştum herhalde ya da ona benzer bir program. Sırf 110 kbs ile sabit indirsin diye normal programsı... Mesaja git »
Outlast (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İngilizce gerekli ama ilerlemek için o kadar da değil. Hikayeyi tam kavrayamayabilirsin o kadar.... Mesaja git »
Outlast 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyunu bitirdikten sonra inceleyeceğim. Bilgi için sağolun. Ben oyunun şu an için oynanış tarzına, ögelerine ve yapısına değindim. Eğer söylediğim şey... Mesaja git »
Outlast 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen öyle gerçeklik anlamında, hikaye ve kalite anlamında en iyi iki oyundan biri. Diğeri de RE7 bence. Tabi bunlar bizim fikirlerimiz. Baktığımız z... Mesaja git »
Arkadaşları

mewluth

smd

Pulstar

dijitaladam

Ne[M]esis

_Marvel_

NomadCRY

_Realist_

VeRMİNaaRD

lazloo

Mr.Lonely

jovanovic

Ciclista

XpressMusic34

0Kelvin

DündenBugüne

dusty

PetrovaFire

MYılmaz4646

the right hand of evil

iztuzu

Cemyalcn

Englishman In New York

ultralisan

Sosisli Süt

Liam McIntyre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
LOST/CHUCK/THE VAMPIRE DIARIES/ARROW/NIKITA/PERSON OF INTEREST/HEROES/REVOLUTION/KYLE XY/FRINGE/V/FLASHFORWARD/TRUEBLOOD/DEXTER/SUPERNATURAL/NEW GIRL/THE LOST ROOM/THE WALKING DEAD/PERSONS UNKNOWN/HAVEN
DH KİTAP TUTKUNLARI
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Honda, BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell, Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Steam
shadowalker
TV
Sony
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Samsung
Notebook
MSI
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Fiddlesticks, Ashe
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Chelsea FC, FC Barcelona
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Golden State Warriors, Galatasaray, Pınar Karşıyaka, Dallas Mavericks
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari
Hakkında
DH KİTAP TUTKUNLARI

LOST/CHUCK/THE VAMPIRE DIARIES/NIKITA/PERSON OF INTEREST/HEROES/KYLE XY/FRINGE/V/FLASHFORWARD/TRUEBLOOD/DEXTER/SUPERNATURAL/NEW GIRL/THE LOST ROOM/THE WALKING DEAD/PERSONS UNKNOWN/HAVEN
DH KİTAP TUTKUNLARI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.258