Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brkylmz19990102
Gerçek AdBerke Yılmaz
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hahaah seviyesiz biri olduğun en baştan belliydi ... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yorumumun geri kalan kısmına cevap ver bakayim .... Mesaja git »
Tehdit mi ediyon bizi ? Nefret ettiği kişilerden kurtulmak için başkalarından medet ummak bu olsa gerek.... Mesaja git »
Şakalaşırken deydiriyorlar yardım edin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ayol aşqm banada deydiriyorlar bende yapmayın diyemiyorum çok eğleniyoruz işte :S::s:S Yarında Berkelerin bodrumunda deri koltuk varmış onu göstermeye... Mesaja git »
doğru söylüyorsun 50 sene önce durumumuz çok kötüydü o zamanlarda insanlar bmw lere binip iphone alamıyordu . Şimdi alabiliyorlar hükümet sağolsun.... Mesaja git »
Nusretteyim Garson Sormadan Bişeyler Getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Uğraşsın yalanın bedeli vardır ... Mesaja git »
Nusretteyim Garson Sormadan Bişeyler Getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
no ss no güven... Mesaja git »
Online oyun bağımlılığından nasıl kurtulunur? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Itemlerini benim gibi parasızlara bağışlayabilirsin . Hem oyundan soğursun hemde sevap işlemiş olursun . ... Mesaja git »
HANGİ İÇECEĞİ SEVİYORSUNUZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mercimek çorbası... Mesaja git »
Arkadaştan hoşlanmak (GÜNCELLEME :KIZA SÖYLEDİM) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlığınız senin ona aşık olduğun gün bitmişti, seninona söylediğin gün değil, yapabileceğin birşey yoktu . Bu saatten sonra ya barışıp sevgili... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.250