Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anoniimm
Gerçek Ad-- --
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de hiç uğraşmadım eğer gelmezse thh vs ne varsa giderim aradım nerde bu ürün dedim diyo herkese gitmeyeceğini söyledik dedim hadi lan ordan sonra ... Mesaja git »
Deniz bonus ramazanda 70 tl veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu ne saçma konu açmadır kaçıncı sayfayı açtım diye bakıp duruyorum. Kampanya bana kalırsa kötü paraf gibi hiçbir kart iyi kampanya yapamadı... Mesaja git »
Logitech F710 Gamepad 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Beyler bunu alsam alıcısını xbox 360 a taksam çalışır mı 2. Kol olarak?... Mesaja git »
PARAF Ramazan 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler bu kartın yıllık aidatı var değil mi ? İnternet sitesinde 59? diye gözüküyor da yukarıda bir arkadaş yok demiş ?... Mesaja git »
Ramazan Ayında 60 TL'ye Varan MaxiPuan! (Ziraat Maximum dahil.) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam emin misin işbankası maximum bendeki ve kart bilgilerini girincr çıkmıyor araştırdığımda da n11 yazmıyor hiçbir yerde... Mesaja git »
Ramazan Ayında 60 TL'ye Varan MaxiPuan! (Ziraat Maximum dahil.) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler bu maxipuanları hepsiburada da kullanamıyor muyuz sadece migros hızlıal vs mi internette nerede kullanılıyor... Mesaja git »
Bu posların maximum olduğunu nasıl anlıcaz online işlem dahil olmaması kötü oldu.... Mesaja git »
19 - 21 Mayıs MACFit Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Gereksiz uygulama normalde zaten gidip konuşunca kayıt olmadan denemek istiyorum gibi 1-2 gün deneme hakkın var diye biliyorum. Şimdi gerekli gereksiz... Mesaja git »
huawei p10 3099 TL vatan başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Telefona lafım yok fiyatına lafım bu telefonu al bugün seneye bile değil 5-6 ay sonra 2000 den fazlasına satılması İMKANSIZ. Bu telefonun ederi 2000-2... Mesaja git »
huawei p10 3099 TL vatan başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben de ondan bahsediyorum fiyatı gereksiz bu telefona bu para verilmez verilir edilir diyip alana hayırlı olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098