Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
taner5000
Gerçek AdTaner Çakır
Doğum Tarihi20 Kasım ****
MeslekÖğrenci
İlgi Alanları-
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık FIFA 17 konusunu başlattı (15 gün önce)
Arkadaşlar, FIFA 17 çift veya tek hak olarak satmak isteyen arkadaşların teklifini bekliyorum.... Mesaja git »
Alınık FIFA 17-GTA5-Rainbow Six Siege konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar tercihen sec veya pri hesaplar için tekliflerinizi bekliyorumSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam fps değerleri ve boost mode üzerine şöyle bir çalışma yapılmış belki fikir edinmene yardımcı olabilir. http://www.neogaf.com/forum/showthread... Mesaja git »
Arkadaşlar dün cihaza ilk oyun yüklememi yaptım ama bir kaç sorum var cihaz kullanımı ile ilgili; 1-İlk olarak TLOU oyununu yüklemeye başladım gelen ... Mesaja git »
Alınık Uncharted Collection, Last of Us, BF1 konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar Uncharted Collection & 4 The Last of Us, ve BF1 oyunları için fiyatlarınızı bekliyorum. Pri/Sec olabilir.[size=2][/size]... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Heyecanla bekliyorum:) Evet o konuyu da dünden beri inceliyorum, sanırım pri-sec mantığını anladım. Bugün uygun bulabilirsem bu iki oyunu da alacağım... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler tavsiye için, sanırım alacağım ilk iki oyun The Last of Us ve Uncharted Nathan Drake Collection olacak.... Mesaja git »
Arkadaşlar yeni bir ps4 aldım, seriye bu oyundan başlasam sıkıntı olur mu yoksa ilk olarak ilk 3 oyunu mu oynamalıyım. Konu olarak bağlantılı mı oyunl... Mesaja git »
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Psn hesabı pri, pes 2017 sec satın aldığım kişinin dediine göre fakat bilgilerini kabettim diğer haklar iş arkadaş... Mesaja git »
Arkadaşlar bugün 5 aylık bir PS4 Pro alarak aranıza katıldım, cihazda şu an pes 2017 ve 7 aylık psn plus var. Cihazda ilk yapmam gerekenler ayarlar ne... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.102