Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kckilic
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Brother DCP-T500W mi Epson L386 mi yardım!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İkisinin de fotoğraf çıktısını gördüm, Epson açık ara daha iyi ama görünüş olarak brother daha iyi:)... Mesaja git »
Nusret'e Rakip Açıyorum... İsim Öneriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tahar-et... Mesaja git »
Canon pixma g3400 mı Epson L386 mı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu yazıcılarda fotoğraf bastirirken sıyah mürekkep de kullanılıyor mu? Siyah boyanın da tıkanması için haftada bir siyah beyaz çıktı almak da gerekir ... Mesaja git »
Canon pixma g3400 mı Epson L386 mı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
5 gün kadar önce hepsiburada kampanyasindan L386 aldım. Tamamen fotoğraf çıkartma ve çocukların ev ödevi amaçlı. Fotoğraf başımı beklentilerimi karşıl... Mesaja git »
Epson L382 Tarayıcı + Fotokopi Mürekkep Tanklı nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
L386 modeli için heosiburadada sepette 50 TL indirim var.... Mesaja git »
Fotoğraf basmak için yazıcı tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ürün ve dolan kartuş fiyatını es gecersek bu dediğiniz modelle ts8050yi karşılaştırabilir mısınız?... Mesaja git »
Kolay Dolan Canon PGI-570/CLI-571 Kartuş Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de merak ediyorum... Mesaja git »
Epson L486 Aldım Memnunum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fotoğraf çıktısı aldınız mı hiç? Ben de alma aşamasındayız ve genelde fotoğraf çıktısı alacağım. Şimdiden teşekkürler...... Mesaja git »
Canon pixma g3400 mı Epson L386 mı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de g3400 ile l386 arasında kaldım. Vatanda g3400 için çok güzel foto çıkarır dediler. Teknosa ve mediamarktta ise çok kötü çıkarır, iyi foto istiy... Mesaja git »
Haklısınız, ben arkadaş bu kampanyadan bahsettiği için söyledim zaten. Diğer kampanyalarda da alabiliriz demek değil bu. Tuğrul dan aldım altını.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063