Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hidoriumen
Gerçek AdÜmit Şahin
Doğum Tarihi11 Ağustos 1985
MeslekRessam,illstratör
İlgi Alanlarıakıllı olan hersey
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 130
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Zubizulayamadıklarımızdanmısınız?:)))))... Mesaja git »
Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Ww grubunda olan bir başka araç markası seat İbiza sahibiyim 30.000 bakımı için zubizu vs kullanarak 650 liraya indirttim 750 lira olan bakımı,üstüne ... Mesaja git »
Recep ivedik en komik türk filmi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Recep İvedik karakteri Şaban karakteri ile ahlak yönünden yarışamaz,ikiside argo konuşuyor evet ama Recep ukala ve ahlaksız bir karakteri yansıtırken,... Mesaja git »
NATO'NUN Türkiye'ye müdahalesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ülkemizde doğabilecek sorunlar bu ülkenin vatandaşını ilgilendirir,kendi demokrasimiz içerisinde sorunumuzu çözeriz,gerekirse peçeteye yazar oyumuzu a... Mesaja git »
Matematik yapamamak gerizekalılık göstergesi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Zeka türleri var,matematik gibi sayısal işlem zekası gerektiren dersler size çekici gelmiyorsa bu zeka türünden sizde az miktar var demektir.Herkes ay... Mesaja git »
20 yaş dişi - yüz felci riski + ölüm başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben çektirdim,uyuşması için yapılan iğne yanlışlıkla sağ göz damarıma geldi ve gözüm 20dk kadar benden bağımsız hareket etti tamamen yerçekimi ile ve ... Mesaja git »
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Peki bu fiyatlardan önce sigorta yaptırmış olanlar alabilecek mi farkını?2400TL ödedim de :))))... Mesaja git »
HTC One M8s [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
HTC One M8s Teknik Özellikleri TASARIM... Mesaja git »
Sıfır Araç Aldım Acil Satmam Gerekiyor.. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Dacia için bende bayiden fiyat teklifi almıştım,dedikleri şu idi,"biz banka ile sizi uğraştırmıyoruz,rehin vs koymuyoruz kendi bünyemizde veriyoruz kr... Mesaja git »
Osmanlı Niye yıkıldı? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Osmanlı değiştirilen dünyayı sezemedi,kendi iç çatışmalarıyla uğraşırken dış dünyayı önemsemedi,gerekli adımları atamadı ve son noktayı da dünya savaş... Mesaja git »
Arkadaşları

Wüstenkönig

bozkırlıı

TheSkyline

Azra7109
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanı Karakalem portre
Alıcı: hakan1581
Tarih: 21 Şubat 2014; 16:30:47
Yorum
portreyi hediye olarak gönderdim,hediyeyi alan arkadaşım beğenmiş.Alışveriş ve kargo sırasında da problem çıkmadı,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Karakalem Portre
Alıcı: ManuaL
Tarih: 14 Şubat 2014; 0:11:09
Yorum
düzgün, dürüst ve işinin ehli
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078