Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
panacotta35
Gerçek AdErdem Çetin
Doğum Tarihi27 Temmuz 1994
Meslekİnşaat Müh. Öğrencisi
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstemci sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben de bu sorunu alıyorum çözüm nedir ?... Mesaja git »
Gençlerbirliği - Galatasaray | İlk 11 ve Skor Tahmini başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sneijderin golü var bu maç atın fava... Mesaja git »
Bruma #FLASH 6 Maç 2 Gol 3 Asist başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
En az 3-4 net pozisyonu var atamadığı.Bir de 2-3 pas atmadığı pozisyon var.Son hamleleri iyi olsa kariyer rekorunu kırcaktı ilk haftalardan... Mesaja git »
İzlediğiniz en zevkli Galatasaray maçı ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Henüz izlemediğim maçtır.Galatasaray maçlarının olduğu gün saate bakar dururum maç başlasında izliyim artık diye zaman bir türlü geçmek bilmez.Hep Avr... Mesaja git »
★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar telefonum kendi kendine yeniden başlatıyor bu durum canımı sıkmaya başladı 1 gündür böyle telefon.Sıkıntı ne olabilir acaba yardım edebilir... Mesaja git »
Seneye transfer yapılması gereken bölgeler başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
4-4-2 ye dönelim sneijderi çok severdim geldiği günden beri arkasındayım ama buraya kadarmış inşallah beni yanıltır daha iyi oynamaya başlar.(asist ya... Mesaja git »
Ben olsam ilk 11 e ilk önce Selçuk'u yazarım.Daha sonra Sabri Semih 2 lisini geri 4 lüye yerletiririm.Selçuk kaptanın orta sahada partneri büyük ihtim... Mesaja git »
Galatasaray'ın yeni forması sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yarın bu formayla çıksak keşke.Rakip gülmekten oyuna konsantre olamaz belki.... Mesaja git »
2500 TL SADECE KASA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
i5 6402 p işlemci rx 470 oc 4gb sapphire ekran kartı msi h110m gaming anakart kingston hyperx fury cl 14 8 GB ram 1 tb seagate barracuda hardd... Mesaja git »
2300 tl'lik sistem, sizce nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Benim de tam olarak almak istediğim sistem bu ama anakart konusunda kafam karışıyor msi b150 pro vd mi alsam diye düşünüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Elder Wand
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
LOL
Tristana
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
7.343