Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre6753
Gerçek AdEmre Arıcı
KonumZonguldak, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD Ryzen 5 geldi Intel Core i5 bitti! "Ryzen 5 1600x ve 1500x inceleme" başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Technopat'ın incelemesinde AMD'nin Wraith Max soğutucusu ile XFR devreye girip 4.1 ghz'de çalışmış.... Mesaja git »
Yok demek istediğim doların artışı nedeniyle fiyatınında arttığıydı. Yoksa bu şartlarda bencede fiyat iyi sayılır.... Mesaja git »
İtopya'da stokta var gözüküyor. Ama fiyatı 1187 TL. Bir ara 1050 civarına kadar düşmüştü. Dolar ile birlikte artmış doğal olarak.... Mesaja git »
Gtx 1080 Fiyatlarında büyük düşüş başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hepsiburada sepette kdv indirimi yapmış. MSI GTX 1080 Armor: 1.863,91 TL MSI GTX 1080 Gaming X: 2.004,72 TL Bence oldukça uygun fiyata denk g... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kullandığınız laptop modeli nedir acaba? ... Mesaja git »
NBA 2K16 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Anladım teşekkür ederim.... Mesaja git »
35 ile 50 arasında değişiyor. Ama ufak takılmalar falan çok sinir bozucu. Birebir maçlarda hiçbir sıkıntı yok yağ gibi akıyor oyun. Ama takım maçların... Mesaja git »
1080p de 720p de aynı. Hiç bir fark yok.... Mesaja git »
Oyunu yükledim. Bir sürü sıkıntı ile karşılaştım. İlk 3 güncellemeyi yükledim. Her şey tamam ama fps düşüklüğüne bir türlü çözüm bulamadım. Önceki ser... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Arkadaşlar bu sistemi N56VZ de deneyeniniz yok mu? GT650m eskidi artık. Bu sistemi uygulamayı düşünüyorum ama n55 ve n75 modelleri uyumsuzmuş bu sis... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.082