Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MavericKB
Gerçek AdKaan
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben ilk onları aradım, daha doğrusu MNG'yi arayıp yurtdışı dedim, FedEx'e bağladılar, anlattım durumu bizlik değil MNG ile konuşun dediler sonra MNG'y... Mesaja git »
Türkçe sohbet ile amazon'a sordum ilk defa böyle bir şey gördüklerini söylediler Münüre hanım, teslimat tarihini bekleyelim dedi. ben de takip noyu s... Mesaja git »
Cevap için teşekkür ederim fakat mailimde de aynı kod bulunmakta ve şirket "inter by mng kargo" olarak gözükmekte. Mng'nin yurtdışı için... Mesaja git »
Kargo şirketi mng kargo olarak seçilmiş gözüküyor ve takip no ise birkaç numara ve harften sonra "testtest" şeklinde. Birkaç deneme yaptım ama takip n... Mesaja git »
Maximum Mobil’le Yurtdışı Alışverişlerinizde 45 TL MaxiPuan! 150 lira ve üzerine 15, toplamda 45 lira. Bundan bir ay önce falan da aynı kampanya vard... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçen gün yazmıştım ama direkt yazdım, kimseye cevap olarak yazamadım çünkü bulmadım soruyu. Şimdi direkt cevap olarak yazayım; "70 küsür liralık... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
70 küsür liralık alışverişi jet kasada BKM ile ödedim 10 Money geldi arkadaşlar. 60/20 soran vardı; bende olmadı, sanırım olmuyor. 30 ve üzeri dediği ... Mesaja git »
.de de ki hiç bir promosyona katılamıyorum. Linke tıklayınca o ekran gelmiyor neyse çok da önemli değil amazon candır sonuçta. hem her numara yok.... Mesaja git »
Netmaster Infinity 401 yeni modem başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İki senedir z4 kullanıyorum. Evde üç pc kablolu olarak modeme bağlı. İnternette dolaşırken herkes farklı sitelerede sörf yaparken sıkıntısız taahhüt e... Mesaja git »
Cevap veren arkadaşın dediği gibi, bütün bilgiler ilk sayfa da var ve evet ekstra bir şey ödemeden yaklaşık 64 euro'ya alabilirsiniz. Columbia'nın bu ... Mesaja git »
Arkadaşları

Spielberg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064