DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
İğne Vuruldum Ve Kalçam ...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
60
Cevap
2
Favori
60.045
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İğne Vuruldum Ve Kalçam ...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:30:58
      Arkadaşlar bundan 12 gün önce boğaz ağrısı ve gripten acil'e gitmiştim, ve doktor iğne yazdı . Ben uzandım, hemşire geldi 5 saniye gibi kısa bir sürede iğneyi kalçamın biraz üstüne vurdu gitti . Ve o günden beri kalçam ağrıyor, ayağımı lavaboya bile çıkaramıyorum, kalçamın ağrısından o derece çok ağrıyor . Yürürken hafif topallıyorum . Sizce bunun nedeni nedir, normal midir ? Doktora gitmeli miyim ?

• Binbaşı
      1302 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:37:18
      No SS No Güven.

Şaka şaka, eh bir zahmet git söyle doktora böyle böyle çok ağrı yapıyor diye.

• Yüzbaşı
      443 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Koray

19 Kasım 2012 22:39:35
      yanlış damara vurmuştur ihmal etme git doktora hatalıysa sende hemşireye vur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      216 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:40:19
      kalçanın üstüne vurması bir şey değiştirmez önemli olan kasa vurup vurmaması.hemşireler öledir yanlışlıkla damara filan vuruyorlar yada sinire denk getiriyorlar.anatomi bilgisizliği diyelim biz buna.ağrın daha da devam ederse git doktora benim burdan gördüğüm sinire baskı yapıyor doku.yakın bir yere vurmuş anlaşılan.kastan kaynaklı birşey mi burdan konuşamam

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kök Hücre Araştırma Topluluğu
    • Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:40:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

No SS No Güven.

Şaka şaka, eh bir zahmet git söyle doktora böyle böyle çok ağrı yapıyor diye.

Tamam dostum ama o hemşireye kıl oldum . Elinde telefon habire mesaj atıyordu, aceleyle geldi hemen vurdu gitti . Artı olarak kafası o kadar uçmuş ki, ben 3 numarada oturuyordum iğne vurmuştu bana . Doktor 3 numarayla ilgilenin dedi, o hemşire yine geldi nerdeyse 2inci iğneyi vuracaktı . Bende dedim ben iğne oldum dedim ama başka şeylerde söyleyecektim kalabalıktan söylemedim ...

• Binbaşı
      1349 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:41:21
      Git. Eğer damara felan denk getirdiyse sıkıntı olur. Gitmemen hata. Ulan hemşire o kadar yerden bir iğneyi de vuramadıysa yazıklar olsun.

Edit: Şikayet et kardeşim . Uyarı alır o hemşire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Rommel -- 19 Kasım 2012; 22:42:13 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Kasım 2012 22:42:05
      kalça sözcüğünü gördüm daldım içeri bir bilgim yok.

saatin alarmı var asla kullanmam. insanın düzenini içgüdüleri belirler. gerizekalı adamın teki bana para veriyor diye kalkacak değilim. bedenim ne isterse o olur. o şimdilik bir birayı tercih ediyor. evet sabahtan başlıyorum. alkolik ölsem ne yazar? hiç değilse kafam iyi giderim

• Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:43:20
      quote:

Orijinalden alıntı: yunesbagdunes

kalçanın üstüne vurması bir şey değiştirmez önemli olan kasa vurup vurmaması.hemşireler öledir yanlışlıkla damara filan vuruyorlar yada sinire denk getiriyorlar.anatomi bilgisizliği diyelim biz buna.ağrın daha da devam ederse git doktora benim burdan gördüğüm sinire baskı yapıyor doku.yakın bir yere vurmuş anlaşılan.kastan kaynaklı birşey mi burdan konuşamam

Sakat olma ihtimalim yok değil mi Çünkü sakat olanlarda oluyormuş yanlış yere vurunca yada o anda mı olunuyor sakat . offf ...

19 Kasım 2012 22:44:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Koray

yanlış damara vurmuştur ihmal etme git doktora hatalıysa sende hemşireye vur

Sonunda kahkaha attim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4171 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:44:32
      kramp girmiştir muhtemelen. zamanla geçer.

• Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:46:02
      quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

kramp girmiştir muhtemelen. zamanla geçer.

Yok kardeşim kramp'a benzemiyor . Doku zedelenmesi gibi birşey yada kemiğim mi ağrıyor onuda bilemiyorum ...

• Yarbay
      4171 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:48:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Alıntıları Göster

Yok kardeşim kramp'a benzemiyor . Doku zedelenmesi gibi birşey yada kemiğim mi ağrıyor onuda bilemiyorum ...

o zaman bir doktora gitsen iyi olur. başka diyeceğim birşey yok ne yazık ki.

• Binbaşı
      1349 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:48:25
      quote:

Alıntıları Göster

Sakat olma ihtimalim yok değil mi Çünkü sakat olanlarda oluyormuş yanlış yere vurunca yada o anda mı olunuyor sakat . offf ...

Lab öğrencisiyim Anatomi dersinde ayrıntılı görmedim ama damarlara denk gelirse sıkıntı olur demişti hoca. Dediğim gibi git hem göster kontrol ettirirsin hemde şikayet et sağlık bakanlığına daha öyle bir şey yapamaz.

• Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:48:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Git. Eğer damara felan denk getirdiyse sıkıntı olur. Gitmemen hata. Ulan hemşire o kadar yerden bir iğneyi de vuramadıysa yazıklar olsun.

Edit: Şikayet et kardeşim . Uyarı alır o hemşire.

Nereye şikayet edeceğim ki ?

19 Kasım 2012 22:49:46
      2 parmağını birleştirerek hangi yanaktan vurulduysan ve aynı noktaya hassas vuruşlardan sert vuruşlara doğru dokun dalga hareketi yapacak şekilde ilaç yayılır acısı geçer

paçi paçi paçi paçi maşrum maşrum oh its sineeeeeeyk
    • Yüzbaşı
      474 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:50:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Menthix

2 parmağını birleştirerek hangi yanaktan vurulduysan ve aynı noktaya hassas vuruşlardan sert vuruşlara doğru dokun dalga hareketi yapacak şekilde ilaç yayılır acısı geçer

Hemşire detected

• Binbaşı
      1349 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:50:42
      quote:

Alıntıları Göster

Nereye şikayet edeceğim ki ?

Hastane ile ilgili şikayetlerle ilgileniyorlar. Alo 184 olması lazım. Zamanında bir temizlik görevlisini şikayet etmiştim bayağı ilgilendiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Rommel -- 19 Kasım 2012; 22:54:37 >

• Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:50:46
      quote:

Alıntıları Göster

Lab öğrencisiyim Anatomi dersinde ayrıntılı görmedim ama damarlara denk gelirse sıkıntı olur demişti hoca. Dediğim gibi git hem göster kontrol ettirirsin hemde şikayet et sağlık bakanlığına daha öyle bir şey yapamaz.

Korkutma kardeşim yaw . Sıkıntı derken ne olur ?

• Yarbay
      2640 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:53:20
      quote:

Alıntıları Göster

184 olması lazım . Hastane ile ilgili şikayetlerle ilgileniyorlar. Alo 184 olması lazım. Zamanında bir temizlik görevlisini şikayet etmiştim bayağı ilgilendiler.

Tamam sağol kardeş ...

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      19 Kasım 2012 22:53:44
      Kimsede çıkıp demiyorki hangi ilacı yaptı?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.