DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Midye Fırsatı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
75
Cevap
0
Favori
4.644
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      285 Mesaj
      07 Mayıs 2012 01:22:45 Konu Sahibi
      İyimidye.com ile Vakumlu Pakette Özel Üretim 40 Adet Midye Dolma 40 TL Yerine 9,90 TL! - Adrese Teslim!

İyimidye.com ile Vakumlu Pakette Özel Üretim 40 Adet Midye Dolma 40 TL Yerine 9,90 TL! - Adrese Teslim!

Gece gezmesi dönüşünde karnınız acıktığında her köşe başında bir midyeci aramaya çalışmaktan sıkıldıysanız, ya da iyi bir midye dolma için kilometreler katetmek zorunda kalmak istemiyorsanız bugünün Groupon'una göz atın! İyimidye.com'dan özel üretim %100 doğal midyelerden hazırlanan, vakumlu paketlerde midye dolmalar sizi bekliyor!

İyi Midye'nin taze midye dolmaları:

•Çeşme, Erdek ve Selanik’te bulunan özel üretim çiftliklerinde %100 doğal olarak yetiştirilir.
      •Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgeli tesislerde %100 hijyenik koşullarda doldurulur.
      •Vakumlu kutuda midye tüketim süresi 12 gündür.

Kaynak : Midye Fırsatı

|
      |

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      07 Mayıs 2012 01:28:59
      Midye yiyecez diye ölme eşşeğim ölme.

Siparişlerin yoğunluğuna göre gönderimler pazartesi-perşembe günleri üretim programına gore 5 iş günü içinde yapılarak kargo takip numarası e-posta ile bildirilecektir.

Deniz kıyısı illerden şimdi millet konuşmaya başlar ama Ankara'dayım o yüzden bilemedim, 25 kuruşa büyük mü acaba bir de kargo ücreti var.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Mayıs 2012 01:29:07
      ağzım sulandı gece gece alsam da gelene kadar ooo ben şimdi istiyorum :(
      |
      |

PRINCE
    • Yüzbaşı
      290 Mesaj
      07 Mayıs 2012 01:31:01
      midyenin tadı güzel.fakat midye kargo ile geliyor.yani midye kabukları catlak olabiliyor

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      07 Mayıs 2012 01:37:44
      Geçen hafta başka bir siteden aldım puanımla bedavaya yani sadece 4 lira kargo parası verdim kesinlikle tavsiye etmiyorum bunu yedikten sonra midyeden soğursunuz benim gibi 4 paket geldi 1 paketini zar zor yedim diğer 3 paketi de çöpe attım.Midye boyları çok küçük içi sırf pirinç dolu tuzsuz,tatsız çokta pis kokuyor vericeğiniz 15 liraya yazık
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

07 Mayıs 2012 01:37:50
      quote:

Orijinalden alıntı: djcetin

midyenin tadı güzel.fakat midye kargo ile geliyor.yani midye kabukları catlak olabiliyor

yediniz heralde. midyenin boyutu nasıl acaba büyüklüğü ? 40 tane küçücük midye gelmesin ?

PRINCE
      07 Mayıs 2012 01:40:26
      quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Geçen hafta başka bir siteden aldım puanımla bedavaya yani sadece 4 lira kargo parası verdim kesinlikle tavsiye etmiyorum bunu yedikten sonra midyeden soğursunuz benim gibi 4 paket geldi 1 paketini zar zor yedim diğer 3 paketi de çöpe attım.Midye boyları çok küçük içi sırf pirinç dolu tuzsuz,tatsız çokta pis kokuyor

|
      |

PRINCE
    • Yüzbaşı
      290 Mesaj
      07 Mayıs 2012 01:41:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

Alıntıları Göster

yediniz heralde. midyenin boyutu nasıl acaba büyüklüğü ? 40 tane küçücük midye gelmesin ?

midyeleri büyük beklemeyin benim görüşüm midyeler ufak :).ama en azından saglıklı diye düşünüyorum.vakumlu poşetlerde geliyor

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      07 Mayıs 2012 02:01:24
      Salla o zaman çıkıp yerim, zaten 25-40 kuruş arası.
      |
      |

• Yarbay
      2122 Mesaj
      07 Mayıs 2012 02:01:54
      40 tane midye 40 lira mı

bir izmirli olarak midye, kokoreç gibi yiyeceklerin genelde salaş yerlerde üretilenlerini tercih ediyorum, 30 tane midye 2 lira (konak), sınırsız midye 10lira (karşıyaka) gibi.. biraz iyi bişey olsun dersem tanıdığım bi abim evinde kendisi yapıp satıyor (midyeci mehmet / karşıyaka-nergiz) ondan gidip alıyorum..

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp
    • Teğmen
      222 Mesaj
      07 Mayıs 2012 02:17:25
      quote:

Orijinalden alıntı: djcetin

Alıntıları Göster

midyeleri büyük beklemeyin benim görüşüm midyeler ufak :).ama en azından saglıklı diye düşünüyorum.vakumlu poşetlerde geliyor

Hocam vakumun amacı dışardaki zararlı etkenlerle temasını ve içeriye hava girişini önlemektir. Ama zaten hali hazırda ürünün kendisindeki etkenlere karşı bir önlem ifade etmiyor, biliyorsun. Pek çok bakteri türü anaerob ortamda da üreme gösterebilir. Şayet uygunsuz ortamlarda üretilip / toplanıp, güzel temizlenmeden hazırlanıyorsa isterse 5 kat vakum olsun ne farkeder? Hele ki bir de ürün kargolanıp adrese veriliyor. Deniz ürünü gibi bir gıdayı nasıl oluyor da bu şekilde satıyorlar aklım almıyor, bunun kontrolünün yapılmaması da çok üzücü. 3-5 kuruş ucuz olacak diye bu tür gıda ürünlerinde kargo vs... olayına girmemek lazım. Etsiz çiğköfte vb... ayrı tabi ama bu cidden farklı. Fazla öğütkar bir tutum içerisinde yazdığım için kusura bakmayın ama bu gıdanın güvenilirliği gerçekten çok şüpheli.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      07 Mayıs 2012 03:59:39
      Yaklaşık 1 yıl önce yazılmış şöyle bir şikayet var

http://www.sikayetvar.c...edil-uumlkt-uuml-v/zhsrn

• 07 Mayıs 2012 05:07:11
      + Kargo ücreti var.
      |
      |

Logitech Z506 // Logitech G910 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Corsair 8GB (2x4)Vengeance Pro 2133MHz // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD RX480 - 8GB // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
    • Çavuş
      52 Mesaj
      07 Mayıs 2012 05:09:16
      kargo ücreti ne kadar 40 midye için ?

• 07 Mayıs 2012 05:19:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Winch

kargo ücreti ne kadar 40 midye için ?

linke tıklarsanız görürsünüz.
      |
      |

Logitech Z506 // Logitech G910 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Corsair 8GB (2x4)Vengeance Pro 2133MHz // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD RX480 - 8GB // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
    • Binbaşı
      1193 Mesaj
      07 Mayıs 2012 06:49:34
      ben 3 kere mail attım ilkinde cevap verdi ama diğer ikisinde cevap bile gelmedi:(
      |
      |

• Binbaşı
      1471 Mesaj

Android Beta Tester
      07 Mayıs 2012 08:50:28
      Tanesi 1 TL ye midye zaten piyasada yok sanırım en büyüğü 75 kuruş.
      Bir de midye işi sakata getirir insanı. Günlerce karnın ağrır, wcden çıkamazsın taze taze yemek lazım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      07 Mayıs 2012 09:27:48
      Bu midyeyi bende tavsiye etmiyorum.Midye boyları küçük ve lezzetsiz.Gerçi bunlar kişisel görüşlerdir,damak tadları farklı olabilir ama ben beğenmedim.
      |
      |

Her Rüzgar Savuracak Bir Toz bulur,
      * Her Hayat Yaşanacak Bir Can Bulur,
      * Her Umut Gerçekleşecek Bir Düş Bulur
      * Bulunmayacak Tek Şey Senin Benzerin Olur
    • Teğmen
      116 Mesaj
      07 Mayıs 2012 09:29:31
      Ben aldım 2 dakika sonra çöpe attım .

Öncelikle yarısı patlamış poşet geldi (8-9 gün sonra) neyse , yiyelim dedik çoğu ufaktı ve bazılarının içi sapsarı çıkınca midem bulandı hepsini çöpe attım. belki o pilavların sararması başka birşeydir ama benim hoşuma girmedi gerek tadı gerek rengi.

Tavsiyem ve yorumum paranıza yazık kargoya da 3.85 para aldı MNG.
      |
      |

insan bir yolcudur. Sen burada misafirsin. Ve buradan da diger bir yere gideceksin. Misafir olan kimse, beraberce getiremedigi birseye kalbini baglamaz. Bu menzilden ayrildigin gibi, bu sehirden de çikacaksin. Ve keza, bu fani dünyadan da çikacaksin. Öyle ise aziz olarak çikmaya çalis.

Bediüzzaman Said Nursi
    • Teğmen
      189 Mesaj
      07 Mayıs 2012 10:04:25
      istanbulda iki günde bir 30ar tane alıyorum 4 liradan. hem b0kunu cıkarmasınlar abi bu nedir:D hızlı servis olmadıktan sonra kargoyla midye mi alınır ya

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.