Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enjoyman95
Gerçek Adyasin kıvrak
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Disney collectin 50 tl alışverise sepette 50 tl çek başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
eyvallah hocam yeğene hem mini gitar hem de oyuncak almış olduk 70 liraya... Mesaja git »
Coloud Boom Mikrofonlu Kulaklık 9.90 ( HB İçerir ) Tükendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Merhaba, Zamanında neredeyse 100 liraya satılan pek bilinmediği için tahminimce stok da kalan ürünler bir kaç rengi var sitede bakabilirsiniz. Bu a... Mesaja git »
Coloud Boom Mikrofonlu Kulaklık 9.90 ( HB İçerir ) Tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
knock olan model hangisi goremedim... Mesaja git »
SONY MDREX750NAL.CE7 Kulakiçi Kulaklık Yeşil Şok Fiyat Son 2 Adet 199 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Media Markt'da SONY MDREX750NAL.CE7 Kulakiçi Kulaklık Yeşil Son 2 Adet Piyasa fiyatı 500 600 lira arası. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_s... Mesaja git »
Sagopa Kajmer başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Donanım Haber'deki en büyük Sagopa Kajmer konusu malesef güncel tutulamadığı için bendenize devredildi adminlerimiz tarafından... Mesaja git »
Rising Storm GOTY Kısa bir süreliğine ücretsiz (Humble Bundle) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bana da o geldi... Mesaja git »
1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2-8 arası girip çıkarken modemi reslemeye gerek var mı 8 sonrası zaman dilimine geçirir bunlar... Mesaja git »
mayıs ayına 3 gb kaktırmışlar hemen var mı bunun bir yolu daha yeni girdik hemen 3 gb akk gitti... Mesaja git »
katılıyorum hocam ben de ıpod 4 kulaklığı var o çok rahat geliyor garip bir şekilde... Mesaja git »
LOL için mause alacağım ne önerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Denemeden alma derim bende logitech m90 var 4-5 senedir steelseries mouse aldim alisamadim tekrar m90 kullaniyorum su an onemli olan rahatlik... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141