Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabisülfit
Gerçek AdBarış
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bu bundlemış hocam : https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-ultra-bundle?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
ASF 3 gün diyor , İdlemasterdaki oyun geçme spamlayıp kart düşürme hala varsa onunla mı düşürsem Edit : artık olmuyor sanırım Bu archi'nin ver... Mesaja git »
hangi bundle bu hocam... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum. ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam konuşmanın başını bilmiyorum ama ilk iki oyunun atmosferi bana uygun değil o yüzden ben sadece infinite i beğendim ama benzer şekilde başka bi a... Mesaja git »
DrOyun İndirimleri Çok Yakında! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Katılıp katilmadigimi hatırlamıyorum katilmadigimi yaz beni de... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1) Steamdb 'den öğrenebilirsin , örenk olarak cs:go : https://steamdb.info/app/730/graphs/ (26,907,536 ± 144,102 owners) 2)Haberler derken 3)Ç... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
KURALLAR Bu konulardaki gereksiz mesajların önüne geçmek için birkaç tane kural öneriyorum. Çünkü gerçekten artık aynı soruları cevaplamaktan bıkt... Mesaja git »
Arkadaşları

acofaco

atomcu

Kumanlı

zeewbl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078