Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teddy-westside
Gerçek AdTed Mosby
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk müşteri hizmetleri çok yardımcı oluyor birçok konuda. Sağolsun, varolsunlar ... Mesaja git »
Amazon'dan aldığım laptopta İtalya'da güncelleme gelmiş yeniden ''Gümrük veya UPS tarafından paketin anında denetimi istenmiş''... Mesaja git »
Yurtdışı alışverişlerimize engel oluyorsa bal gibi de haddime olur, her şeyde zeytinyağı gibi üste çıkmaktan vazgeçin lütfen. Sizin gibiler yüzünden ... Mesaja git »
Al-satçıydınız galiba siz değil mi ... Mesaja git »
Laptop almıştım UPS ile gönderiler İtalya'da İthalat Barkod Okuması diye güncelleme yapılmış, o nedir acaba? Daha önce başına gelen var mı?... Mesaja git »
Hocam hemen hemen her üründe kötü yorum yazan birçok insan oluyor, o halde neredeyse hiçbir şey almayalım?... Mesaja git »
Şimdiki fiyatı konudaki 168 euro olan sandalyeye yakın zaten, iyi almışsınız hocam. Rahatlığı benzerdir diye düşünüyorum, geriye gitmesi pekte önemli... Mesaja git »
13 dakika anca dayanmış ... Mesaja git »
tıpçılar gelin lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Büyük ihtimalle sebebi budur.... Mesaja git »
222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078