Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WalterWhite00
Gerçek AdH Ö
Doğum Tarihi8 Temmuz 1988
MeslekMimar
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 146
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
arkadaşlar merhaba, ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. aklımda huawei mate 9 ve s7 edge vardı ancak düşününce mi5s'in onlardan aşağı kalır çok bar... Mesaja git »
Oruç hakkında bir soru. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sagolun arkadaslar orucumu tutup vakti gelince de actim, Allah hepimizin ibadetlerini kabul etsin.... Mesaja git »
Giulietta Kadar Güzel Bir Araç Neden Az Satılıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
espriden zeka fışkırıyor adeta... Mesaja git »
öyle birşey mi söyledim ? çarpıtmayın konuyu. @YOURMOVE ; düzensizlik ve sorumsuzluk değil. daha önce tuttuğum dönemler oldu hiç böyle bir durum y... Mesaja git »
Giulietta Kadar Güzel Bir Araç Neden Az Satılıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
beyinsis gelmiş yine benim 5 yaşındaki giulietta'm kendini hiç salmadı ama. sıfırdan hiçbir farkı yok şu an. benimkinde üretim hatası olmasın... Mesaja git »
tabi ki hocam. zaten merhametine inanmıyor olsam nasılsa orucum yandı diyip yemeye devam ederdim :) benimkisi vicdan muhasebesi işte. oruç tutmuyorum ... Mesaja git »
hocam vesvese değil yani 3.16 olan imsak vaktini 3.27 olarak görmüşüm ve 3.20de hala yiyordum. :/... Mesaja git »
Oruç hakkında bir soru. konusunu başlattı (6 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Hepinizin kadir gecesi mübarek olsun. Bu sene hiç oruç tutmamıştım. Kadir gecesini takip eden günde tutmak istedim. Akşam uyuyakal... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba, ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. s7 edge, xiaomi mi6 ve bunun arasındayım. s7 edge 500 lira civarı daha pahalı bunlardan. bura... Mesaja git »
70-80bin TL ÜNİ Kullanılacak Genç Arabası Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
170'lik spor paket giulietta diyorum. kızlar bu arabayı gerçekten beğeniyor , tecrübeyle sabit :) onun da ötesinde, gerçekten muazzam sürüş keyfi... Mesaja git »
Arkadaşları

EdaisY

stormturk

HyperXCrossfire

BetterBosh

JaSoN_

Paramedik 112

vet147

diego10ribas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
TV
LG
Hakkında
D6D9F152B18048728CCA20083E84DB04.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.250