Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oy61
Gerçek AdOsman Yener
KonumBİLECİK
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İlgili siteden daha önce alışverişim oldu. Orjinal parça satıyorlar. Şayet parça GM kaynaklı diye belirtilmişse güvenebilirsiniz.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sayın Dobby632 göstergede ne gibi bir güncelleştirme yaptırdınız. Şu ortalama hız bilgisinin görünmediği ekrandan(M16 model yılı) göründüğü ekranamı(... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Fiyat konusunda daha iyi olur kötü olurbirşey diyemem ama eski arabamda(WR D3) ve bu kış astrada kullandığım (WR D4) den çok memnun kaldım. Kış lastiğ... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sayın oznl bu servis manuellerini nereden indiriyorsunuz? Örneğin göstergeyi sökme veya tavan döşemesi sökme gibi manueller bulabilirmiyiz?... Mesaja git »
İlk başlarda banada çok tuhaf gelmişti bu durum ama geçen bir yıllın ardından artık bir farklılık hissetmiyorum.... Mesaja git »
Bir önceki arabam kırmızı corsaydı. Rengin canlılığını artırmak için altında beyaz astar kullanıldığından kırmızı çiziği hemen gösteriyor malesef. 6 s... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende alıyorum, bir sıkıntısı olduğunuda düşünmüyorum. Teknik olarak sıkıntısını detaylı olarak açıklayan bir kişide görmedim şimdiye kadar.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Peki :)... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) konusunu başlattı (5 ay önce)
Tam olarak guida başına gelen gibi olmasada istem dışı hızlanmayı dün bende yaşadım. Bayır aşağı inerken kopmresyondan yararlanmak için vitesi manuele... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhabalar, acaba jantın poyra çapı ve bijon bölüm dairesi ölçüleri nedir, paylaşabilirmisiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090