Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YereDusenAdam
Gerçek AdAli
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 - En iyi F/P oyun sistemi toplama rehberi (1.500 - 2.250 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arada uçuk bi fark yok ki ama hocam... Mesaja git »
38.000 TL değerindeki masa üstü sistemim resimli başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam naptın öyle... Mesaja git »
DOSTLAR 3000 TL SİSTEM NASIL BİR BAKAR MISINIZ RİCA ETSEM ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://youtu.be/dichjs9HXTg Hocam buyur izle. Bana sorarsan 470 daha iyi bir seçim olacaktır kanaatindeyim. ... Mesaja git »
Arkadaşlar şimdi bu sistem hoşuma gitti benim de sanırım bi BIOS güncelleme olayı falan varmış nedir bu? Sistemi full vatandan almayı düşünüyorum da... Mesaja git »
OYUNLARDA 1080P İLE 4K GORUNTU KALITESI FARKI YOK başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Siz 4K monitörlerin gereksizliğini tartışadurun ben 900p monitörümde 720p oyun oynayayım :(... Mesaja git »
Ya hocam blok atın geçin. Adamın kullanıcı adına baksanıza troll zaten. ... Mesaja git »
Florida'dan CANLI YAYIN (30 DK SONRA) SORU/CEVAP başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam 17 yaşında gittiğinizi söylediniz okulu nasıl hallettiniz?... Mesaja git »
Meyve suyumdan çıkan yaratık ss'li başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
O ne lan [sm=muha.gif]... Mesaja git »
2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Dün geceden beri araştırmalar yaparak 2017 Q1 için olabilecek EN F/P sistemi topladım. Şubat sonuna yetişirse ve uçuk fiyatlar... Mesaja git »
6 da kalkıcam uyumadım. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Para yok paraaa[sm=biggrinking.gif]... Mesaja git »
Arkadaşları

os_lnx

-Breakst-

MAXSTAR

D.E.M.E.N.T.O.R

iplenmeyenadam

KadirUren

doğuhn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2011 üyesi. Son efsane.

PSN: Sny_tr
PS4
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.145