Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_THANOS_
Gerçek AdMelih Karaman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 dk. önce)
Linkin parkın solisti Chester intihar etmiş. İlk transformers filminin sonunda bağıra bağıra diyordu What I Have Done diye aaah ahh. Çocukluğumuz bu s... Mesaja git »
F710 GAMEPAD'İN NANO ALICISINI KAYBETTİM başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yok denedim olmadı ama mantıken olmaz zaten. İkisinin usb alıcı tipi farklı... Mesaja git »
F710 GAMEPAD'İN NANO ALICISINI KAYBETTİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kullanabileceğini sanmıyorum. O alıcıyı ben de görmüştüm sadece klavye ve mouse için yazıyordu. Yalnız konuyu açtığımdan beridir Logitech'e hem ... Mesaja git »
Avengers: Infinity War (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anlamadım tüm filmin genelinde mi 30 dakika olacakmış? Öyle olursa biz ne izleyeceğiz o zaman onu çözemedim.... Mesaja git »
Avengers: Infinity War (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu film seneye vizyonda ha? İnanamıyorum ya koskoca 10 senenin epik finaline geldik yani. Çok aşırı büyük şeyler olacak söyleyeyim,ben kaldıramayacağı... Mesaja git »
ÜNİVERSİTEYİ BIRAKTIM, MEZUNUM (MF ÇALIŞMA GÜNLÜĞÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Teşekkürler. Peki konuda bahsettiğiniz hocalara alternatif olarak önerebileceğiniz hoca veya kanal var mı? YGS/LYS alanında herhangi bir youtube kanal... Mesaja git »
ÜNİVERSİTEYİ BIRAKTIM, MEZUNUM (MF ÇALIŞMA GÜNLÜĞÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam merhaba.Ben bu sene sizin hedeflediğiniz yıldız bilgisayarı bıraktım ve tekrardan hazırlanmayı düşünüyorum. 1 sene mezuna kalmışlığım ve 1 sene ... Mesaja git »
Hocam kargoyu aldım.Hepsi bahsettiğiniz gibi herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık yok. Ancak YGS Karekök Matematik soru bankasıyla Karekök Lys geomet... Mesaja git »
Avengers: Infinity War (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ahaaa Venom geliyor kaçın :D... Mesaja git »
F710 GAMEPAD'İN NANO ALICISINI KAYBETTİM başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşları

feelthedevil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.086