Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
justorcun
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Insanity Workout (Çılgın Egzersiz Programı) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
gecmis olsun, hazırlık şart gibi duruyor bencede. cok hızlı tempo olduğu icin birden baslamak ve devam ettirmesi zor geliyor bana.... Mesaja git »
Insanity Workout (Çılgın Egzersiz Programı) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
gelişmeleri de yazarsanız bizim icin harika olur :)... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
arac kücük olunca sıkıstıran cok oluyor. bir de micra'nın adı çıkmış kadın arabası diye :) onceki micra'm da cok fazla yasamadım aslında ama yeni micr... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
4.2.2 kurulu telefonda. benim sorunum cok gec baglanması gps'e. telefonu acıp gps antenine mudahele ediliyordu sanırım bu sıkıntı ile alakalı ama ben ... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2013 Kasım ayında almıştım halen kullanıyorum. 1 kere 150 Tl'lik masraf cıkarmıstı. ne işlem yapıldığını bilmiyorum ekran kararmıstı sadece. onun hari... Mesaja git »
Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme | ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
http://i.hizliresim.com/ZVdlZ3.jpg Arkadaşlar, forum üyeleri evde nasıl vücut çalışabileceğine dair sürekli yeni konular açmakta, bizler de he... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Temmuz Açıklandı UNTIL DAWN ) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
farklı bir hesap acıp plus uyelik alırsak, bitiremediğimiz hesapta kalan yerden devam edebiliyormuyuz?... Mesaja git »
Yeni 2016 Suzuki Vitara 1.6 VVT yi test ettim.(ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
keşke arasıra nokta koysaydınız, okurken başım döndü :)... Mesaja git »
LG 49UB850V 4K nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
diğer arkadaşlar kadar profesyonel oyuncu değilim :) ama benim için görüntüler, tv'nin performansı çok güzel. en çok fifa ve tomb raider oynuyorum bu... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gps'i deneyen oldu mu? g2'deki gibi sıkıntılı mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

needacar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094