Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KursatDelibas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar se kullanıyorum arada bir müzik dinlerken kulaklıkla dinliyorum kulaklığı takıp çıkarınca ses gidiyor gelmiyor kulaklıkdan anca telefonu aç... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Yok kardeşim cihazdan memnunum sıkıntı yok eğer sizdede böyleyse sıkıntı yok eğer böyle deilse sıkıntı diyorum yani garantiye yolluyayımmı ?... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Kardeş ne alakası vAr eğer sen büyük yazdım diye kötü anlıyorsan o senin küçüklüğün... Mesaja git »
ARKADAŞLAR İPHONE SE KULLANIYORUM CİHAZIN SÜRÜMÜ 10.3 AKŞAM YATMADAN ÖNCE ŞARJIM %34 İDİ SABAH KALKTIM %29 DÜŞMÜŞ SİZCE GARANTİYE VEREYİMMİ BİRDE WİFİ... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nasıl olacak nasıl düzelecek ?... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar cihazım se 10.3 geçtikten sonra cihaz daha çok ısınıyor birde cihazım gangstar 5 oynuyorum oyunda takılmalar oluyor genellikle birçok oyund... Mesaja git »
Arkadaşlar iphone se kullanıyorum oyunların çoğunda çok ufak takılma oluyor neden sizce sürümlemi alaklı ios 10.2.1 kullanıyorum ufak oyunlar hariç :)... Mesaja git »
Sa arkadaşlar cihazımın şarjı %50 ye kadar iyi gidiyor %50 den sonra daha hızlı bitiyor sebebi nedir ... Mesaja git »
%7 şarjım var dostum 7 saat kullanım var şuan çok iyi inşallah hep böyşe olur ... Mesaja git »
Ustam son güncellleme ile şarj daha iyi oldu şarjım daha %16 da parlaklık ortaydı kullanım şuan 6 saat 1 dakika ve oyunda oynadım oynamasam daha farkl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.049