Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AlperAçan
Gerçek AdAlper Açan
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Baştan sona modlanmış Cooler Master Elite 371 Fiyat: 150 TL Pazarlık payı tabiki vardır. İstanbul içi elden teslim tercihimdir. İl dışı kargo üc... Mesaja git »
300 Dolara MSI Gaming X var. Amazon.de'de... Mesaja git »
Satılık Sıfır ayarında MSI GTX 1060 6 GB başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Ürünü amazon.de'ye gönderiyorsunuz zaten. Kargo parasına kadar onlar karşılıyor diyorum. MSI Türkiye ile bir bağlantısı yok. İki tane 8 GB'lık San... Mesaja git »
Satılık Sıfır ayarında MSI GTX 1060 6 GB başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tabiki var ne demek üstad. Sadece MSI değil. ASUS, KFA2. Kargo parasına kadar karşılıyor adamlar.... Mesaja git »
İşlemci soğutucusu kaliteli olacaksa (212 Evo ve benzeri, Sıvı soğutma) üst tarafta fan olmamasının bir zararı olmaz. Şahsen 212 evo ile 8350 kulla... Mesaja git »
Üstad şu Corsair'e 66 Euro vereceğine benim de burdan aldığım masterbox 5 daha güzel daha büyük. https://www.amazon.de/Cooler-Master-MasterBox-PC-G... Mesaja git »
Satılık Sıfır ayarında MSI GTX 1060 6 GB başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Avukatsınız herhalde ? Alıcı kişiyi savunduğum halde paragraflarca cevap attığınıza göre. Ben size kısaca hırsız diyorum ve cevap atmayı gereksiz bulu... Mesaja git »
Satılık Sıfır ayarında MSI GTX 1060 6 GB başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Koyun değilim ben kardeşim. Konuşmak zorundamısın derken bi yerin sıkıştı galiba. Milleti kazıklama, herkes görsün diye link attım. Geçen sene aldığın... Mesaja git »
70 lira için 2016'da alınma ürünü almak aşırı mantıksız. Zarar etmeden satama kafasındasınız herhalde. Şimdiden söyliyim amazon'dan alınca garanti yok... Mesaja git »
Telefonda kaliteli müzik için Xiaomi Piston 3 İş yerinde ise aşağıya linkini bıraktığım 0.86 $'lık ürünü alabilirsin. Nasılsa biri cepçilik yapıp k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Sapphire HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit DX12
Alıcı: mare4kill
Tarih: 20 Mayıs 2016; 16:38:42
Yorum
elden temiz alışveriş. iyi niyetli genç bi arkadaşımız :)
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD Toplama Sistem
Mobil cihaz
HTC One M8
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
alperacan
TV
Samsung
Klima
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Notebook
Dell
İşlemci
AMD FX-6100
Anakart
MSI 970A-G46
Sabit Disk
Western Digital 640GB Black

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.047