DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
3
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Gezinti araç çubuğu google olarak arama yapmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1466 Mesaj
      19 Kasım 2011 17:11:38 Konu Sahibi
      Arkadaşlar bir eklenti kurdum ve bütün internet tarayıcılarına bulaştı startseacher diye birşey , yeni sekme açtığında direk gezinti araç çubuğunda arama yaparız benim ki startseacher da arama yapıyor bir türlü çözemedim herşeyi denedim bulamadım , bilen birisi var mı acaba ?

Mozilla için gerekiyor
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Yarbay
      14247 Mesaj
      19 Kasım 2011 17:21:46
      Eklenti kaldırılamıyor mu?
      |
      |

An Abandoned Awe of Autumn
      We´ll be ready when the curtain might fall...
      And now I have no more words to say; Forever yours...
    • Binbaşı
      1466 Mesaj
      19 Kasım 2011 23:07:23 Konu Sahibi
      Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımdawww.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?

• Yarbay
      14247 Mesaj
      19 Kasım 2011 23:13:36
      quote:

Orijinalden alıntı: nieaufgabe

Eklenti kaldırılsa bile o duruyor , şu an baya düzelttim oradan aramıyor ama mesela "donanımhaber" yazdığımdawww.donanimhaber.com diye çıkıyor direk google da nasıl arama yaptırabilirim bilen var mı ?

Demek ki tam olarak kaldırılamıyor.Neyse,esas konuya dönelim.Firefox adres çubuğuna about:config yazıp,gelişmiş ayarlara girin.Arama kutucuğuna keyword.URL yazıp,keyword.URL adresini bulduktan sonra,sağ tıklatıp Değerini değiştir dedikten sonra karşınıza çıkan kutucuğa http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q= yazıp,tamam diyerek çıkın.
      |
      |

An Abandoned Awe of Autumn
      We´ll be ready when the curtain might fall...
      And now I have no more words to say; Forever yours...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.