Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
askeriücret
Gerçek AdDURSUN YILMAZ
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar telefonda İnterneti paylaşamıyorum. Ayarları ekrandaki gibi yapıyorum. Başka bir cihaz açtığım ağa bağlanıyor fakat İnternete erişemiyo... Mesaja git »
arkadaşlar bu telefonda Bimcell için internet ayarları nasıl yapılır bilen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşlar benim telefon kargoda yarın elimde olacak. Windowsphone dan kurtuluyorum sonunda. İlk şarj için ne yapmak lazım? İlk başta uzun süre şarja... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar telefonu aliexpress ten alan var mı? Türkiye ile fiyat farkı çok fazla riske girmeyi düşünüyorum :) Alanlar hangi satıcıdan aldı?... Mesaja git »
arkadaşalar referans kodu alabilirmiyim... Mesaja git »
Maximum BKM ile 50 TL ye sinema bileti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=BKM+Express+Cinemaximum+Bilet+Kampanyas%... Mesaja git »
JD.com (Kargo Takip Konusu-Yeni Kampanya Yakında) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar kargonun durumu nedir geri mi gönderiliyor?... Mesaja git »
logic entegre konusunu başlattı (2 yıl önce)
arkadaşlar ödev için devre hazırlamam lazım. Sorum ise anlık aldığım 1 ve 0 değerlerini sürekli almam lazım. Biricisi sensörden anlık 1 geldiğinde sür... Mesaja git »
JD.com 10$ indirim kodu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
10 dolar için referans kodu 97FN08... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar kart oyunundan satıcı kuponu kazandım fakat kuponu kullanacağım mağazayı bulamıyorum. Bazılarında use now a tıklayınca mağazaya götürüyor b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.266