Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ckm
Gerçek AdCan Kamer
MeslekBilgisayar Teknisyeni ve Öğrenci.
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Sezen Aksu: Sarı Odalar,Eskidendi Çok Eskidendi,Adı Bende Saklı,Son Sardunyalar,Geri Dön,Firuze... Mesaja git »
Ben bugun yaptirdim daha once tecil yaparken muayene oldugu icin tekrar gerekmedi... Mesaja git »
bu millete ne yapsan yaranamazsın BTK ve Rekabet Kurulu diye iki kurumun varlığından haberdar olmayı öneririm ttnet adil kullanım koyalım diyene kadar... Mesaja git »
AYIPLI MAL İADESİ HUKUKİ SÜRECİ BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞIMI başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaslar merhaba samsung telefonum var 6 ayi dolmadi servise goturdum inceleme istiyorum sadece onarim istemiyorum diye onlarda biz alirsak onarim y... Mesaja git »
arkadaslar bende guncellemeyi yaptim fakat uygulamalari sd karta tasimayi bulamadim bilen var mi ?... Mesaja git »
TT8gb+1000sms+1000dk 29 lira başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bimcell kullanan arkadaslar icin soyluyorum telekom bayisine gidip faturasizdan faturaliya gecis seklinde yapilacagini soyleyin ben bimcellden oyle ge... Mesaja git »
TT8gb+1000sms+1000dk 29 lira başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Hocam ben birseyi merak ediyorum bimcell kullaniyorum ve onceki mesajlarinizda bu tarifenin bir numara tasima icin birde mevcut abone icin paylasmis... Mesaja git »
TT8gb+1000sms+1000dk 29 lira başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaslar bimcell kullaniyorum su an biliyorsunuz bimcell de telekom oldugu icin numara tasima yoluyla 29 tl den faydalanilabiliniyor mu... Mesaja git »
Şu an Ne Dinliyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Sezen Aksu - Helal Ettim Hakkımı... Mesaja git »
Arkadaşları

DallasPage

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
DE14B86E80E54BAD8EF5EEFF511DA0F0.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109