Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KarsiyakaCarsi
Gerçek AdAlper 1912
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çok sağolun hocam. Olumlu duyumlarim oldu hep Bursa Jandarma için mutluyum açıkçası... Mesaja git »
Acemi ve usta birliği Bursa il Jandarma Komutanlığı olan arkadaşlar özelden yazabilir. Ayın 2 sinde ben de birliğe katılacağım kısmetse... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKK'yi Kaldırmak Kolaymış başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2 senelik uyeyim. Ama yeni uye olanlar adina gerçekten uzuldum. Cevabınız için teşekkürler... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKK'yi Kaldırmak Kolaymış başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar. Ben gecen hafta taahhüt yenileyip uydunet e devam karari almıştım alt yapi kötülüğünden ötürü . Bu sacma uygulamaya ben de maruz kaliyor ... Mesaja git »
31 key sorunsuz sattım.ilk keyleri attım para transferi gerçekleşti.... Mesaja git »
SATILIK CS GO KEY'LERİ(stok tazelendi) - başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
10 key sorunsuz aldim. Ilk parayi attim hemen keyler yollandi.... Mesaja git »
( SIFIR ) Motospeed CK108 RGB Mekanik Klavye USB Gaming Keyboard başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Karsiyakaliyim ben de numaranizi ozelden atarsaniz iletisime gecmek isterim... Mesaja git »
Cevabiniz icin tesekkurler yalniz Gümrük sınırı 25 dolara mi dustu acaba 50 degil miydi neden 25 yazdirmalarini isteyeceğiz... Mesaja git »
http://m.gearbest.com/keyboards/pp_493769.html... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.297