Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rza_35
Gerçek AdRıza Can TİRE
Doğum Tarihi17 Kasım 1987
İlgi AlanlarıMüzik Sinema Futbol
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adamlar istediği gibi at koşturuyor. Tüketim toplumu olduk. Satıcı alıcıya değil, alıcı satıcıya muhtaç. Her şeye zam gelsede kullanmaktan vazgeçemedi... Mesaja git »
70 Bin'e Sıfır Dizel Ne Alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hyundai i20 alırsın. Senin ihtiyaçlarını karşılarsa.... Mesaja git »
Kullanamak isteyenler arasın bende istiyorum şartlar uymuyor diye. Olmaz derlerse tamam kapatıyorum ozaman diyin hallederler. :D Cepteteb hala en iyis... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
3 çıktı hepsi başka yerdeydi. 5 i bulamadım.... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu 1 2 3 4 diye bi madalya çıkıyodu 5 i bulan var mı ? :D... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yukardaki eklentiyi kur firefox'da. Yeniden başlat ondan sonra bütün yıldızları görebilirsin :D Üzerine gelip 1-2 saniye bekleyince aktifleşir.... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu elit kupon nedir kuponlarımda görünmüyor hiç? Nerde nasıl kullanıcaz.... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bi mail attım dönemzlerse arayıp öyle yapayım. Superonline 2 liralık yanlış faturalamayı 1 aydır hata yok diyor, heryöne dakika olmasına rağmen supero... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sucukla pepsiyi aldım kasada indirime girmemiş kazıkladı bizi iyice Migros :D Ölücülüğün sonucu işte :D... Mesaja git »
Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçen sene mail atmıştım " Arkadaşıma faizsiz kredi vermişsiniz bize yok mu ?" diye . 1 hafta içinde tanımlamışlardı. Bu sefer gene mail att... Mesaja git »
Arkadaşları

AthenaPB
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir gün o güneş Karşıyaka'dan doğacak.
Hakkında
Bir gün o güneş Karşıyaka'dan doğacak.

quote:

PSN: rza350

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.072