Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
simonbolivar01
Gerçek Admurat çokseyrek
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuzabilet uygulaması uçak bileti indirimi [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kampanya Koşulları; Kampanya indirimi, üyelere özel yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda geçerli olup, yalnızca IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden ... Mesaja git »
Teknosa bonus kampanyası 1000 üstü 100 TL bonus 17-18haziran başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Olur Ben dün 5 kartla yaptım... Mesaja git »
Parafly Dan Güzel Bir Yenilik --> Paraflytravel.Com başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Paraflytravel sitesi üzerinden almış olduğum Antalya araç kiralama hizmeti 2 günlük tatilimin morali bozuk ve sinir harbi içinde geçmesine neden olmuş... Mesaja git »
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SIFRE yazıp 4455 e gönderin. Yemin ederim buradakiler Vodafone Müş Hiz. Daha çok konuya hakim. Bana da gelmemişti ilk Msj okuyup hediyemi aldım.... Mesaja git »
Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Normal vakıfkarttaki puanları milplus a transfer edebiliyormuyuz???... Mesaja git »
▓Bonus Elektronik/Beyaz eşya 40 TL(26-30 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3 lü kombo yapmak isteyenler dikkat taksit ödeme olmadığı gibi kampanya takipte gitti gidiyorda 0 tl kazandınız diyor.... Mesaja git »
▓Bonus Elektronik/Beyaz eşya 40 TL(26-30 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kampanya takipte gg 0 tl kazandınız diyor... Mesaja git »
Elektronik ve garanti pay 40 tl tamam da gg kazandınız 0 tl diyor sanırım sorun sistemsel... Mesaja git »
Adana M1 de açılacak CarrefourSa indirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Free kart dahil mi teyit eden oldu mu??... Mesaja git »
Tlcard 2x75 e 15 wp hediye başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Müşno da yazmak gerekmiş oldu.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.049