Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşte YGS Şampiyonu Kız **SS'li** başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sen de insan olmayabilirsin . Sizin en büyük yanilginiz insanlarin cekici seksi yakışıklı olmasından geçtigini dusunmeniz. Aciyorum valla gidin Gard... Mesaja git »
Yorgunluk ve Halsizlik başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evet sosyal fobi var ben de her ne kadar azalsa da, mastürbasyon konusu cok can sıkıcı bazen sırf mast yapmamak icin 4 5 günde 1 banyo yapiyorum bu d... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Spor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Eğer inançlı (Allaha inanan)arkadaşlar var ise , internette mail attığım bir abinin bana yazdıklarını aynen kopyaliyorum ve yarin sosyal bi ortama gir... Mesaja git »
Evet çok haklısın ancak gerçekten yapmaya çalışsam bile midem alıcak gibi olmuyor kusacak gibi hissediyorum ,sabahları 7 de kalkıyorum ancak 12 1 gib... Mesaja git »
biraz açar mısın yediklerimiz şeyler mi bizi böyle halsiz yapıyor ? Bu arada sindirim sistemim çok kuvvetli her sabah tuvalet deliğini dolduracak ve... Mesaja git »
haklısın ama ben bunun sebebini spor yapmamaya bağlayarak bi vicdani rahatlamamı yapıyorum bilmiyorum . Halı sahada maç yaparken mesela ilk 25 dakik... Mesaja git »
:D sabahları hiç yemek yemiyorum,yiyemiyorum öğle akşam fazla yerim ,iştahım vardır ilaç falan kullanmıyorum Beslenmem aynen böyle sabahları çok nadi... Mesaja git »
sizce bunun sebebi spor yapmamak olamaz mı ?Gerçekten güçsüzüm fiziğim kalıbım olmasına rağmen... Mesaja git »
Yorgunluk ve Halsizlik konusunu başlattı (dün)
aylar okulun olduğu günlerde çok halsiz ve yorgun hissediyorum.Evden okula 1 saatlik otobüs yolculuğum var sürekli ayaktayım, hadi gün boyu ayakta dur... Mesaja git »
HALSİZLİK VE YORGUNLUK konusunu başlattı (dün)
Baylar okulun olduğu günlerde çok halsiz ve yorgun hissediyorum.Evden okula 1 saatlik otobüs yolculuğum var sürekli ayaktayım, hadi gün boyu ayakta du... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.083