DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Diş Beyazlatma Yöntemleri???
42
Cevap
0
Favori
14.882
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Diş Beyazlatma Yöntemleri???
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2152 Mesaj
      08 Şubat 2009 20:43:18 Konu Sahibi
      Merhabalar maalesef bende bu dertten muzdaribim küçükken hasta olduğum zamanlarda doktorların verdiği aşırı antibiyotik yüzünden dişlerim sarı fırçalasamda birşey değişmiyor sadece biraz açılıyor babam diş pastası aldı onu kullandım yine sadece biraz açtı çok fazla bir şey fark etmedi bir arkadaş ise falım klasik sakızından bir kutu al hergün çiğne dedi bunun aslı varmıdır bilmiyorum ama sizinde bu konuda ki yorumlarınızı bekliyorum artık utanıyorum bu dişlerle gülmekten bir an önce geçsin istiyorum
      Teşekkürler...

|
      |

• Çavuş
      97 Mesaj
      08 Şubat 2009 20:45:24
      bir zaman 1liralık kutu sakızlardan çiğniyodum beyaz gözüküyodu dişler.şimdi önce karbonatla sonra macunla fırçalıyorum.cillop gibi gözüküyo yada ben öyle zannediyorum ama sarılık yok
      |
      |

• Yüzbaşı
      561 Mesaj
      08 Şubat 2009 20:49:16
      aynı dert bende de mevcut: dişlerim sarı
      |
      |

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
      Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/İşler Güçler/Kardeş Payı/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./
      True Blood/Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
      How I Met Your Mother/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes
    • Yarbay
      2152 Mesaj
      08 Şubat 2009 20:57:30 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Anchovy53

bir zaman 1liralık kutu sakızlardan çiğniyodum beyaz gözüküyodu dişler.şimdi önce karbonatla sonra macunla fırçalıyorum.cillop gibi gözüküyo yada ben öyle zannediyorum ama sarılık yok

Nasıl hocam karbonat karbonat üzerine macun mu yoksa önce karbonatla sonra macunla'mı fırçalıyorsunuz??
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Şubat 2009 20:59:38
      karbonat erol

|
      |

Penceresiz kaldım anne,uçurtmam tel örgülere takıldı,hani benim gençliğim nerde
    • Binbaşı
      1274 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:00:12
      Bende de aynı olay var. Küçüklüğümde başlamış antinbiyotik sevdam. O kadar alışmışım ki artık içmesem iyileşemiyorum. Her sene 7-8 kutu antibiyotik kullanıyorum. Dişler sarı yani.. Neden bu kadar çok antibiyotik kullandın derseniz; kronik sinüzit ve açtığı dertler...
      |
      |

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)
    • Yarbay
      2152 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:01:08 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: azawarai

Bende de aynı olay var. Küçüklüğümde başlamış antinbiyotik sevdam. O kadar alışmışım ki artık içmesem iyileşemiyorum. Her sene 7-8 kutu antibiyotik kullanıyorum. Dişler sarı yani.. Neden bu kadar çok antibiyotik kullandın derseniz; kronik sinüzit ve açtığı dertler...

Bir çaresi olsa da kurtulsak şu olaydan
      |
      |

• Çavuş
      97 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:03:38
      quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

Alıntıları Göster

Nasıl hocam karbonat karbonat üzerine macun mu yoksa önce karbonatla sonra macunla'mı fırçalıyorsunuz??

önce karbonatla fırçalıyorum sonra ağzımı hiç çalkalamadan macunla fırçalıyorum
      |
      |

• Yarbay
      2825 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:04:20
      Bende de var aynı sorun, Signal'in doğal beyazlık diyen macunundan aldım, umarım işe yarar.
      |
      |

• Binbaşı
      1274 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:10:28
      quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

Alıntıları Göster

Bir çaresi olsa da kurtulsak şu olaydan

Olsa keşke...
      |
      |

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Şubat 2009 21:19:28
      bi ara limonlu sigara külü filan vardı hiç denememiştim
      |
      |

• Yarbay
      3767 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:34:34
      Benim dişte de leke olmuş. Çok sinir oldum. Sigara + Çay fena yaptı dişleri. Karbonat denedim çıkarmadı tam anlamıyla, signal doğal beyazlık şuan kullanıyorum. Açıkcası beyazlatıyor dişleri, fakat leke hala orda duruyor. Acil yok etmem lazım onu.
      |
      |

Dövme yaptıran kişi, bekaretini kaybetmiş kadına benzer. Bir kere olduysa, bir kere ile kalmayacaktır.

• Binbaşı
      1388 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:35:39
      Linkteki ürünü deneyebilirsiniz. Kısa vadede (yaklaşık 10 gün) beyazlık sağlıyor ama uzun vadede dişlere zararı var mıdır bilmiyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/AMERIKADAN-MUCIZE-LAZER-DIS-BEYAZLATMA-SISTEMI_W0QQidZZ15769652

Ekleme: Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinibil -- 8 Şubat 2009; 21:32:57 >
      |
      |

• Yarbay
      3207 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:43:53
      Karbonat dişleri çiziyor diye hatırlıyorum.Kısa vadede fayda sağlayabilirama uzun vadede daha fazla sararmalara sebebiyet verebilir araştırmadan denemeyin
      |
      |

I started to watch myself with a mirror's eyes,
      And I begin to slip away.
      And no one's here to reach the other side with me.
      Why don't you see me go this way?
    • Binbaşı
      1527 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:49:57
      bazı dişler kendinden sarıdır ne yapılsa beryazlamaz.Sadece temiz görünür beyazlatamazsınız.Bizim ailede öyle mesela kemik sarısı gibi rengi var ama asla porselen gibi beyaz değil.
      |
      |

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:00:38
      dün akşam tv'de yeni bir ürünün reklamına rast geldim. dişçilerin uyguladığı profesyonel yönteme benziyor. boks yapanların taktığı dişliğe benzer şeylerin içine bir sıvı konuluyor ve ağıza takılıyor. sanırım belli bir süre ağızda kaldıktan sonra dişlerde beyazlama oluyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:01:51
      Bir dişci akrabam taze cevizin yeşil kabuğunu dişlerinde beklet sür falan demişti lakin denememişdim belki işe yarar
      |
      |

YARALI GAZİSİNE 55 TL'YE MADALYA SATAN BİR ÜLKEDEYİZ NE YAZIK Kİ
      DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
      Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:12:45
      Misvak
      |
      |

• Yarbay
      2943 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:15:39
      Günde 4-5 kere fırçala...Elbet zamanla iyileşir...Bu işler sabır ister...
      |
      |

• Binbaşı
      1928 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:16:47
      Kezzapla fırçala :D
      |
      |

"Şans, Fransa Bisiklet Turu gibidir.Uzun süre beklersin,sonra hemen geçer."

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.