DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ödev atatürkün çocuklarla geçen bir anısı lazı acill
5
Cevap
0
Favori
5.060
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ödev atatürkün çocuklarla geçen bir anısı lazı acill
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1464 Mesaj
      13 Nisan 2008 14:59:10 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Atatürk'ün çoçuklarla ilgili olan bir anısı lasım bir çocuıkla geçen yardım lütfenn

|
      |

" Elemtere fiş kem gözlere şiş"
    • Binbaşı
      1086 Mesaj
      13 Nisan 2008 15:00:34
      Böyle bir şey daha önce istenmisti arama kısmından ara bir kere
      |
      |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Binbaşı
      1464 Mesaj
      13 Nisan 2008 15:04:04 Konu Sahibi
      bulamadım
      |
      |

" Elemtere fiş kem gözlere şiş"
    • Binbaşı
      1086 Mesaj
      13 Nisan 2008 15:20:24
      |
      |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yüzbaşı
      668 Mesaj
      13 Nisan 2008 15:28:22
      |
      |

• Yarbay
      3642 Mesaj
      13 Nisan 2008 15:28:25
      Çocuklarla degilde sadece bi çocukla geçen birşeyi biliyorum ben çok etkilemişti beni . Amerikadan bi çocuk Atatürk'e mektup yazıyor ve Atatürk en sıkışık oldugu dönemde bile mektup'a cevap veriyor ve onların diline tercüme ettiriyor . Kaale almamazlık yapmıyor yani .
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.