DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Boyun fıtığı ameliyatı :( Hakkınızı helal edin.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
163
Cevap
0
Favori
13.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Boyun fıtığı ameliyatı :( Hakkınızı helal edin.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1667 Mesaj
      09 Eylül 2011 19:54:53
      Allahtan sizin için acil şifalar diliyorum...
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

havale yolu ile sattığım charlar.
      SURGEON(tibet serveri),SURGEON(pasific),illusionist, Shdwsamurai, C0ND0M(venus), Kensei, OpiaT, AngoriaN, BigStorm, SurreaL, MagicStorM, FlashMan, DarkSmoke, BigSensei, BlackLegenD, ShadowFirE, BlackRangeR, FireSlayeR, DarkSamurai, DarkSensei, DarkStroke, MaDClouD, DarkSoldieR, _DuTy_, KingDragoN, MadWinD, GhostSlayeR, DarkRaideR, Nel, NightLeoN, DarkBravE, NightStrokE, BraveDragoN, GoldenFisT, EyrioN, MadRaideR, MaDeviL, MadKinG(hera)
    • Teğmen
      131 Mesaj
      09 Eylül 2011 22:40:15
      geçmiş olsun haluk bey,umarım ağrılarınız en kısa zamanda geçer ,
      boyun fıtığı sorununu 2-3 yıldır yaşayan biri olarak durumuzu buradan paylaşmanızı bekliyorum, belki ben de olabilirim.

daha önceki sayfalarda yazan arkadaşlar:evet gerçekten de boyun fıtığı ameliyatları bir çok gelişmiş ülkeye göre bizde çok fazla.bunun ispatını isteyen arkadaşlara şunları söyleyeceğim.yaklaşık 3 yıldır bu sorunu yaşıyorum.gittiğim doktorlar hemen yapalım, yarım saat sonra yapalım,başka çözümü yok dediler bir çoğu.çok araştırdım.bunu tv de uzmanlığı bizzat beyin cerrahisi olan doktorlardan duydum.profta vardı.TABİYKİ EĞER FİZİK TEDAVİ ÇÖZÜM GETİRMİYORSA HİÇBİR ŞEKİLDE AMELİYATTAN BAŞKA ÇARE YOK.
      ANCAK FİZİK TEDAVİ MUTLAKA DENENMELİYMİŞ.
      SORUN ZATEN AMELİYAT OLMASI ŞART OLANLARIN AMELİYAT EDİLMESİNDE DEĞİL.HAFİF FITIKLARIN HEMEN AMELİYAT EDİLMESİNDE GEREK YOKKEN.BÖYLE BİR DURUM ÜLKEMİZDE VAR.
      (NETTEN ARAŞTIRIN, 2 yıl kadar önce bununla ilgili tutuklananlar oldu.gereksiz boyun fıtığı ameliyatı ile ilgili,)
      |
      |

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      09 Eylül 2011 22:44:54
      quote:

Orijinalden alıntı: mesut4.bahtiyar

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

Sayın Haluk Bey,
      Anestezi altında gördüğünüz rüyaları bizimle de paylaşırsanız seviniriz. Birkaç saat sonra arar, size kim refakat ediyorsa bilgi alırım...
      Geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum..

quote:

Orijinalden alıntı: mesut4.bahtiyar
      Bu durum bence oldukça normal. Doktorlarımız aç! Ameliyat yapacak ki, bıçak parası alsın, hastanın faturası şişsin, döner sermayeden alacağı pay artsın.

Doğanın kanunları gereği, eninde sonunda bir gün doktorun karşısında bulacaksınız kendinizi, isteseniz de istemeseniz de ona muhtaç olacaksınız.
      Bu gün suçladığınız o doktorların vebali boynunuza....

Sayın BRAVEHEART11,

Benim kastım, adam gibi adam olan güzide doktorlarımız değil tabii ki.

İnsan çektiğini bilir.

Son olarak tekrar ediyorum, "Doktorların çoğu PARAGÖZ" lafım dürüst olup işini hakkıyla yapanlara değil.

Neyse...

Haluk bey tekrar acil şifalar dilerim.
      |
      |

• Yarbay
      12880 Mesaj
      10 Eylül 2011 10:56:21 Konu Sahibi
      Taburcu oluyorummmm. . .

Herkese çoooook teşekkürler.
      |
      |

Paran varsa Japon, yoksa alman.
    • Binbaşı
      1123 Mesaj
      10 Eylül 2011 11:06:52
      quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Alıntıları Göster

Asıl çarpıtan sizsiniz, pratisyen+uzmanlık+yan dal süresi genellikle 14 yıl ve bu süreç içerisinde 2+2+2 yıl doğuda mecburi hizmet ve kölelik yapıyorlar onları eleştirmeyin gibilerinden ahkam kesiyorsunuz. Ben de örnek veriyorum süreler değişken diye sonrada o branş klinik branş değil diye çarpıtıyorsunuz. Kendinizle bile uyuşamıyorsunuz. Önce 2+2+2 (kabul ederseniz bahsettiğiniz sürenin toplamda 6 yıl olduğunu belirteyim; yok 4,5 yıl eder dersenizde şaşmam) 6 yıl mecburi hizmet diyorsunuz sonra 300-600 gün arası değişir diyerek toparlamaya çalışıyorsunuz. Kimse dr.ları zorla uzman yapmıyor, TUS zorunlu değil askerlik gibi. Dr.lar eve kapanıp TUS'a çalışıyor uzmanlık kazanabilmek için. Hatta arkadaşım istifa etti TUS'a hazırlanmak için, sonrada ortopedi kazandı. Mecburi hizmette var ise gidilecek beğenilse de beğenilmesede; bunu kabul etmeyen istemeyen doktorda uzmanlık için uğraşmaz sanırım. Bu kadar okudular emek verdiler diye tasvip edilmeyen işlerle uğraşarak kazanç kapısı sağlamalarını hoş görmemizde beklenmemeli. 657 sayılı DMK'na göre memurun ek iş yapması yasaktır. Peki bu dr.lar memur değilmidir. Yıllardır hem devlette hem özelde çalışıp kendilerine tanınan iltimastan istifade etmedilermi. Ama asıl suçlu stratejik hata yaparak hatalar zincirinin ilk halkasını oluşturan sağlık bakanlığıdır. Şuan itibariyle kendilerine reva görülen ücret 2,683TL'dir(güncel veri, 207TL aile yardımı dahil). Bu rakamı da hakkıyla veya hileyle katlayabilmekte malesef onların vicdan ve iradesindedir.
      Uzmanlık süreleri son davalarla 4 yıla düştü demişsiniz; yani dediğinize göre süreyi belirleyenler (tıpta uzmanlık kurulu) 5 yıl belirledi süreyi beğenmeyenler de mahkemeye verdi 4 yıla indirtti öylemi. Tam tersi TUK 5 yıl uzmanlık süresini 4 yıla çekiyor ve bu durumla ilintili dr. dernekleri tarafından mahkemeye verilip tekrar 5 yıla çıkartılması sağlanıyor. Örneği mevcut aşağıda;
      http://www.medimagazin....durdurma-2-22-32348.html

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

haksız kazanç elde etmek için daha çok kamu kurum ve kuruluşunda çalışmanız lazım( istiyorsunuz demek istemiyorum), özel sektörde biraz daha zordur, mesela sizin meslek için, bir devlet dairesinin yazılımını yaparsınız 3 firma ihaleye girersiniz aranızda anlaşıp yüksek fiyat çeker diğer firmaları görürsünüz , alın size şerefsizlik, mesela inşaat mühendisleri iyi bilirler bırakın yolsuzluğu ,zaten kanuni hakkınız olan inşaat ruhsatını bile almak için biraz terletirler adamı...

@mbtuncel1 arkadaşında dediği gibi bilgi dağarcığınızın çapı baya etkileyiciymiş. Son yıllarda ihale gördünüzmü ya da katıldınızmı hiç? 4734 sayılı kamu ihale kanunu, kamu ihale kurumu(KİK) ya da yaklaşık maliyet gibi terimleri yolda görmüşlüğünüz varmıdır. Verdiğiniz örnek basit ve gerçekdışı. Devir değişti köprünün altından çok sular geçti, yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Bu ihaleler sizin kıraathane ya da evlerinizde oynadığınız ihalelerden değil beyfendi. Denetleniyor, gerekiyorsa iptal ediliyor. Biz yaptık oldu bitti ihaleleri de zaten ileri safhaları göremeden (sayıştay, ddk) KİK tarafından iptal ediliyor. Alın bir örnekhttp://www.personelsagl...hkemeye-verdi-h5386.html
      Aykırılık psikolojisimidir sizinki bilinmez ama forum üyelerine veya mesajlarına kahve ağzı tarzınızla bulaşma eğilimi içerisindesiniz. @mbtuncel1 isimli üye sağlık sektörü ve dr.ların etik olmayan menfaat yollarını doğru betimlemiş. Üstte muhtemelen dr. bir üye "BIÇAK PARASI KİMSE ALMAZ, CEZASI VAR" demiş. Ama işin iç yüzünün öyle olmadığı belirtilmiş. Alındığınıda iyi biliyoruz. Siz ise kendinize yakışan tarzda yorumlayıp karşı çıkmışsınız. Objektif olabilmek, bilmeden sallamamak sizin için bir hayli uzak olsa gerek. Sizi kendinizle başbaşa bırakıyoruz Meydan sizin takılabilirisiniz kafanıza göre.

Edit:İmla

Asıl yetimler anadan babadan değil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardır. Hz. ALİ
    • Binbaşı
      1542 Mesaj
      10 Eylül 2011 11:38:23
      quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Taburcu oluyorummmm. . .

çok geçmiş olsun.sağlıklı ve mutlu günler dilerim...
      |
      |

Honda Accord 2.4 Executive
    • Teğmen
      131 Mesaj
      10 Eylül 2011 12:53:52
      haluk nasıl durumun ?geçmiş olsun
      kol ağrısı geçiyor mu?
      |
      |

• Yarbay
      3808 Mesaj
      10 Eylül 2011 16:26:08
      quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Taburcu oluyorummmm. . .

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HALUK HOCAM..

Siz güçlü bir insansınız, bunu da atlatırsınız inşallah..Allah acil şifalar versin.. en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle..
      |
      |

>>>www.mareaturkiye.com<<<
    • Yarbay
      7320 Mesaj
      10 Eylül 2011 17:09:18
      Geçmiş olsun Haluk abi.

Acil şifalar dilerim.
      |
      |

mantık..
    • Yarbay
      4071 Mesaj
      10 Eylül 2011 17:20:26
      ...
      |
      |

Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır
    • Yarbay
      4071 Mesaj
      10 Eylül 2011 17:35:14
      quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

Alıntıları Göster

@mbtuncel1 arkadaşında dediği gibi bilgi dağarcığınızın çapı baya etkileyiciymiş. Son yıllarda ihale gördünüzmü ya da katıldınızmı hiç? 4734 sayılı kamu ihale kanunu, kamu ihale kurumu(KİK) ya da yaklaşık maliyet gibi terimleri yolda görmüşlüğünüz varmıdır. Verdiğiniz örnek basit ve gerçekdışı. Devir değişti köprünün altından çok sular geçti yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Bu ihaleler sizin kıraathane ya da evlerinizde oynadığınız ihalelerden değil beyfendi. Denetleniyor, gerekiyorsa iptal ediliyor. Biz yaptık oldu bitti ihaleleri de zaten ileri safhaları göremeden (sayıştay, ddk) KİK tarafından iptal ediliyor. Alın bir örnekhttp://www.personelsagl...hkemeye-verdi-h5386.html
      Aykırılık psikolojisimidir sizinki bilinmez ama forum üyelerine veya mesajlarına kahve ağzı tarzınızla bulaşma eğilimi içerisindesiniz. @mbtuncel1 isimli üye sağlık sektörü ve dr.ların menfaat yollarını doğru betimlemiş. Üstte muhtemelen dr. bir üye "BIÇAK PARASI KİMSE ALMAZ, CEZASI VAR" demiş. Ama işin iç yüzünün öyle olmadığı belirtilmiş. Alındığınıda iyi biliyoruz. Siz ise kendinize yakışan tarzda yorumlayıp karşı çıkmışsınız. Objektif olabilmek, bilmeden sallamamak sizin için bir hayli uzak olsa gerek. Sizi kendinizle başbaşa bırakıyoruz Meydan sizin takılabilirisiniz kafanıza göre.

Edit:İmla

hiçbir şahsa sert ifade yada sizin yaptığınız gibi hakaret içeren sözler yazmadım, genele yazmışımdır, eğer onlardan biri değilseniz alınmanıza gerek yok..
      Tıpla alakalı yukarıda yazdıklarım da doğru, burayı meşgul etmeye gerek yok, yazdıklarınız teorikte doğru ama pratikte yanlış ,daha iyi araştırın yada özelden benimle temasa geçin...

ihale konusu ile ilgili de çok iddialı değilim ,'Türkiye'de hiç bir ihalede fesat yoktur ve olmamıştır,çok iyi denetlenir' diyelim konu kapansın, o konuda uzman değilim birebir yaşadığım bir şey de yok, yılların görmüş duymuşlukları diyelim...
      şahsıma ettiğiniz hakaretvari sözleri de size iade ediyorum....
      |
      |

Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır
    • Yarbay
      12880 Mesaj
      12 Eylül 2011 07:26:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kuaterner

haluk nasıl durumun ?geçmiş olsun
      kol ağrısı geçiyor mu?

Kolumdaki uyuşma ve ağrılar % 80 kadar azaldı.

Fıtığa ilaveten kireçlenme de varmış ve tüm ağrıların geçmesi 10 gün kadar sürer demişti Ayhan Hoca.

Gündüzleri neyse de geceleri geçmek bilmiyor :(

Her sağa dönüşümde uyanıyorum.

Her sola dönüşümde de uyanıyorum.

Tekrar sırt üstü yatarken de uyanıyorum.

Bu hafta nasıl geçer ? :(

Ama yine iyi ki ameliyat olmuşum diyorum şimdiden.

İnşallah hep böyle demeye devam ederim.
      |
      |

• Çavuş
      93 Mesaj
      12 Eylül 2011 07:39:27
      Geçmiş olsun.Allah yardımcın olsun
      |
      |

• Yarbay
      9403 Mesaj
      12 Eylül 2011 09:35:32
      Çok geçmiş olsun hocam. Acil şifalar
      |
      |

308 GP Yarışı, 91 Zafer, 155 Podyum, 68 PP, 77 EHT, 7 Şampiyonluk, Tek Kral Michael Schumacher

Novitec Bravo 1.4 T-Jet 170PS Sport

• Yarbay
      10724 Mesaj

Android Beta Tester
      12 Eylül 2011 10:24:28
      geçmiş olsun abi
      |
      |

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Teğmen
      131 Mesaj
      12 Eylül 2011 16:12:46
      uyku problemi neden var haluk bey,gece uyanma?
      geçecektir ağrılar, ben de bazen ağrılarım hafif hafifi olduğunda ameliyatı düşünüyorum ama bakalım
      |
      |

• Yarbay
      12880 Mesaj
      12 Eylül 2011 16:19:06 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kuaterner

uyku problemi neden var haluk bey,gece uyanma?
      geçecektir ağrılar, ben de bazen ağrılarım hafif hafifi olduğunda ameliyatı düşünüyorum ama bakalım

Boynumda yeni konan diskler henüz tam anlamıyla bana itaat etmiyorlar gibi sanki.

Vücudumu yana çevirmek istiyorum ve sanki boynum birkaç derece geriden takip ediyormuş gibi davranıyor.

Bu arada da hafif bir ağrı oluyor ve uyanıyorum.

Bu kadar olsun diyeyim.

İnşallah bundan sonra daha rahat uyurum.

Size de geçmiş olsun tekrardan.

• Binbaşı
      1877 Mesaj
      12 Eylül 2011 17:01:47
      bu adam gerçekten tam bir beyefendi..

geçmiş olsun haluk bey inş. en kısa zamanda hiç bir ağrın sızın kalmaz.
      |
      |

• Binbaşı
      1713 Mesaj
      12 Eylül 2011 17:28:02
      Geçmiş olsun, İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

Kanuni Sultan Süleyman boşuna Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi dememiş
      |
      |

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      12 Eylül 2011 19:15:38
      geçmiş olsun ,,İnşallah tez elden eski sağlığınıza kavuşursunuz..:)

tedavi "mini onarım" sayılır kasko sağlam..değişen yoksa değerini de korur tahminim
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.