Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
end0plazmikretikulum
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Haziran ****
MeslekKimya Mühendisi
İlgi AlanlarıComputational Biology, Systems Biology, Hardware
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni nesil beklenmelimi,Sistem Tavsiyesi(Görüşleriniz) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
anakartlar arasındaki farklar da şu yukarıdaki arkadaşın dediği gibi: vrm kalitesi ve soğutması, daha iyi ses çıkışı (realtek alc1220, audioboost), us... Mesaja git »
Yeni nesil beklenmelimi,Sistem Tavsiyesi(Görüşleriniz) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
nvidianın 3000 serisine geçeceğinizi belirtmişsiniz. esasında ram frekansı ile fps arasındaki bağlantı şu anda gtx1070 ve üstünde hissediliyor. muhtem... Mesaja git »
Yeni nesil beklenmelimi,Sistem Tavsiyesi(Görüşleriniz) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
parçalarınızı aşağıdaki parçalarla değiştirmenizi öneriririm: kasa: (farklı renk seçenekleri de var) 407 (phanteksin temperli camlı aşırı tutulan ses ... Mesaja git »
Hangi Ryzen Kombinasyonu Tercih Edilmeli ? [Alındı] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
https://www.itopya.com/AMD-Ryzen-5-1400-Soket-AM4-32GHz-10MB-Onbellek-65W-4-Cekirdek-Islemci/ 703 430 366 toplam 1500 lira hepsi. keşke dün alsayd... Mesaja git »
Sistemimi Güncellemek İstiyorum Önerileriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ah ah insanların o önyargıları ve açılan yüzlerce konuları okumamaları yok mu... ramleri 2x4 alınca ramler iki katı hazda çalışmaz, dual channel olara... Mesaja git »
Sistemimi Güncellemek İstiyorum Önerileriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
fp/olarak hiç hoş durmamış. size aşağıda yazdığım sistemi önerebilirim, aradaki farkları da teker teker yazacağım. platformlardan başlarsak, intelin ... Mesaja git »
Eski Kasamı Güncellemek İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ben farkı hissedebileceğin deişimleri tek tek listeledim, aşağısı da kurtarmaz malesef. platform çok eski ve işlemci değiştirmeden hiç bir performans ... Mesaja git »
Özellikler HARİKA AMA "CASPER" SORUNSALI YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
islemci adi + ekran karti adi + istedigin oyunun ismini google'a yazarsan cevabini videolarla alabilirsin burada teker teker sormak yerine... Mesaja git »
Phanteks P400S TG vs NZXT S340 Elite başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
p400s modellerinde ek olarak fan kontrolcü var, ayrıca ses yalıtımı da var. p400'te ayrıca üst kısmı tamamen kapatabiliyorsun yalıtımlı iki parça ile,... Mesaja git »
Özellikler HARİKA AMA "CASPER" SORUNSALI YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
oynatır, ddr5 ve ddr3 versiyon arasında yğzde 10-15 fark var... Mesaja git »
Arkadaşları

kornography

stimpy

Ride The Lightning

StormLight
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lenovo P70
Hakkında
Halls of Justice Painted Green Money Talking Power Wolves Beset Your Door Hear Them Stalking Soon You'll Please Their Appetite They Devour Hammer of Justice Crushes You Overpower

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.232