Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccguven
Gerçek AdCem Caner
Doğum Tarihi9 Temmuz 1989
KonumAdana, Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teröristlerden yakınıyorsan neden c.başkanlığı referandumunda fetö teröristleriyle birlik oldunuz.... Mesaja git »
Benim usta birliği burası kısa er: 2 NCİ KOR.KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIĞI / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE İnternet'de fazla bilgi bulamadım. Gelibolu... Mesaja git »
Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yeni evetçiler bekliyoruz, akp liler zaten dibe kadar kul hakkına battılar. Biraz da mhp lilerin birazından da alalım hakkımızı, günahımız çok. Teşekk... Mesaja git »
Bende 30'sevk başlangıç. 01 Sevk son. Yol 2 gün. Katılım tarihi 02 diyor. Ben 1'inde binip 2 sinde orada olacağım değil mi?... Mesaja git »
CHP'Lİ VEKİLDEN AKP'Lİ VEKİLE YUMRUK! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Birçok şeyi üzerine yemin ettiği halde uymayan insanların peşinden gidenler mi, haysiyet şeref ve onurdan bahsediyor.... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
O zaman bu kaynağın mantığına göre, bir uçak Roma dan İstanbul'a gelmek istese uzaya çıkması gerekir. Bir top atışı yapan obüsün, atış yapılacak ... Mesaja git »
EVET Oyu Atacaklar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Haddini aştın, ağzını tutamadın. Milyonlarca kişiyi dinsizlikle itham ederek kendini yaktın.... Mesaja git »
İstanbullu değilim, Link'deki resmi kullandım hocam. https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123109136... Mesaja git »
#MilletinVekiliHayırDemeli GELECEĞİMİZ İÇİN HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum bir şeyi savunmak için çarpıtılmış şeyleri göstermek, genelde Akp tarafının yapacağı iştir. Bu şekilde muhalefet olmaz. Bu argümanlar bizzat Ak... Mesaja git »
#MilletinVekiliHayırDemeli GELECEĞİMİZ İÇİN HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Değiştirilecek Madde 146 ya göre Cumhurbaşkanı'nı yargılayabilecek Anayasa mahkemesinin durumu: 3 Üyesi, Cumhurbaşkanının iktidar partisi genel baş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.075