Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pussaq
Gerçek AdHuseyin Puse
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sorun hakkında bilgisi olan yokmu ? ... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyler vodefone kullanıcısıyım türk telekoma geçmeyi dünüyorum acada uyguna bol gb li bayilerden öğrenemedigim bir tafire varmı... Mesaja git »
SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kilit ekranında arka planda albüm kapağının tam ekran şeklinde gözükmemesinin sebebi nedir acaba ? ... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Beyler 3 senedir kullandığım gm discovery 4gb bozuldu. Gm 5 plus almak bana hem tasarım hemde özellik açısından mantıklı geldi ama 4-5 saattir videola... Mesaja git »
Almanca Bilgisi Olan Yardım Edebilir mi ? konusunu başlattı (6 ay önce)
Almanyadan vize almak için davet edilginini yazan kısa bir paragraf yazman gerekiyor yardım edebilirmisiniz ?... Mesaja git »
Sistem Yükseltme Tavsiyesi ? konusunu başlattı (8 ay önce)
Merhaba elimde zamanında aldığıma bin pişman olduğum casper nirvana bir PC var, iyi kötü şuana kadar beni götürdü ama bu yaz boş zamanım çok oldugu iç... Mesaja git »
Spotify Hesabım Çalındı Ne Yapabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Teşekkürler yazdım bakalım ne cevap gelecek... Mesaja git »
Spotify Hesabım Çalındı Ne Yapabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İnternette bir sızıntı var diye yazıyor adamın mail adresi yabancı ben telefonum ve bilgisayarım hariç kullanmadım... Mesaja git »
Spotify Hesabım Çalındı Ne Yapabilirim ? konusunu başlattı (10 ay önce)
Spotify hesabım çalındı mail adresi ve şifre bile degiştirilmiş. Mail ve sifre degistigi için tekrar mail ve şifre de değiştiremiyorum sadece facebook... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.106