Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vicentesuha
Gerçek Adsuha dogan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 - Fifa 17 Pro Clubs (kulüp arıyorum) konusunu başlattı (21 gün önce)
Merhaba, PC platformundan henüz PS4'e geçtim. En son Fvpa Türkiye milli takımında oynuyordum. Ayrıca PC proclubs liderlik sıralamasında ilk iki sırada... Mesaja git »
Suzuki Splash Türkiye yollarında... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Başlarda biraz fazla fren kullandım, hızda da çok stabil değildim. Fakat yine de çok aşırı geldi benzin kullanımım. 1 depo benzin ile 600 km civarı an... Mesaja git »
[ eSport ] FVPA Turkey eSport – FVPA Türkiye Pro Ligi başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba, 1 hafta önce PC'den PS4'e geçtim ilk kez. PC platformunda en son Fvpa-Turkiye milli takımında oynuyordum. Şu an oyuncumu tekrar geliştirmeye... Mesaja git »
Suzuki Splash Türkiye yollarında... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
@bankicampik @lektem Merhaba, 2013 model otomatik 1,2 Splash'im var. 3 Ay önce 39 bin km'de almıştım. Şehir içi 42-43 kuruş civarı, şehir dışı ise 40... Mesaja git »
<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Suzuki Splash 2013 otomatik aldım. Gerçekten çok memnunum şu ana kadar. Sorum şu; şarj girişine bağlanan usb transmitterlar var 30-70 tl ci... Mesaja git »
FIFA 16 - Online - Ödüllü 1. Sanalaraf Turnuvası başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
-Origin IDim : duendeTR -Turnuvadaki Takımım : Juventus -Turnuva Kurallarını : Okudum ve kabul ediyorum. -Turnuva Yöneticilerine (BurakSalvati... Mesaja git »
NBA 2K15 [PLAYSTATION 4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, Head to head 5 dk'dan fazla süre ile oynayamıyor muyuz?_ Bir de online lig için nereden adam bulacağız ya da hazır oynanan ligler v... Mesaja git »
FIFA 14 l Online - Ödüllü 3. Sanalaraf Turnuvası başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
-Origin IDiniz : duendeTR -Turnuvadaki Takımınız : Real Madrid -Turnuva Gruplarındaki : Rakiplerim açıklandığında originde arkadaş olarak ekleye... Mesaja git »
FIFA 14 l Online - Ödüllü 2. Sanalaraf Turnuvası başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
ABD ile finale yükselmiş bulunmaktayım. Rakiplerimin hepsini tebrik ederim, centilmence oynadılar.... Mesaja git »
FIFA 14 l Online - Ödüllü 2. Sanalaraf Turnuvası başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Salvation ile ilk maçı yaparken dk 60 civarı bağlantı koptu, kimden kaynaklı bilmiyorum. Daha sonra originden yazdım cevap gelmedi rakibimden, origind... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.148